ТихоЯ• 21 августа 2021

Питання по темі Хмельницької області.

От зачепило мене. Живу на перехресті троьх областей:Хмельницької, Вінницької та Чернівецької областей. Мої батьки з Хмельницької, все Мої дитинство-це Хмельницька область.
І тут читаю як на автора налетіли, що Хмельницька зе не захід України. Ей,ви чого?
Хмельницький це захід України. Так,південний захід, але ж ми використовуємо 4 сторони світу,тому таки захід. Чого ви висміяли автора?
Я ще раз не дивуюсь і здивована, ніби такі розумні тут сидять, а насправді....
автор ТихоЯ • 21 августа 2021
І ще,авторко, ви закрили свою тему, я не встигла порадити, маєте бажання провідати родича, провідайте. Просто вам дали зрозуміти, що не дуже чекають, тому я би не зупинялася в домі бабки, а в гості зайдіть. Можливо вона змінить своє бажання і запропонує залишитися в неї

автор ТихоЯ • 21 августа 2021
І для тих ,хто немає бажання шукати
Кисельная барышня• 21 августа 2021
Я живу в м. Хмельницькому. Страшенно не подобається, коли нас називають западенцями. Хмельницькому обл і відносилася, колись до центральних. Потім переграли і ми стали заходом, але менталітетом ми більше до центру відноситься дійсно, аніж до заходу. На заході навіть свій діалект мови
РозаЛюксен• 21 августа 2021
Я из Хмельницкой области. Никто западнее Хмельницкой не считает ее западной областью. Смиритесь.
Green_Cat• 21 августа 2021
* меланхолічно: сама західна область України теж не називається західною

Але в цілому Хмельницька - таки захід, в т.ч. виходячи з концентрації російськомовних

А бабки - кому бабка, а кому й свекруха з усіма наслідками, описанними в народі
автор ТихоЯ • 23 августа 2021
Ответ дляРозаЛюксен
Ви з Хмельницької області? Не вірю.
Вчіть географію
автор ТихоЯ • 23 августа 2021
Ответ дляКисельная барышня
До чого тут западенці і захід?
І подобається вам чи ні-це якось смішно)))І все ж таки, навчайтесь, бо соромно не знати історії та географії.
Кисельная барышня• 23 августа 2021
Ответ дляТихоЯ
До чого тут западенці і захід?
До чого тут моя освіта? Всіми вібрами душі ненавиджу західний менталітет, їх викривлену мову і т.д. Я не люблю, коли називаю що з Хмельницького і відразу всі тебе відносять до западенців. Відношення Хмельн. Обл до заходу суто умовне і не завжди так було