Кимми• 04 января 2014

Де відпочити з 8-місячним малюком?

Доброго вечора.
На який курорт/відпочинковий комплекс/cанаторій можна поїхати з восьмимісячною дитинкою?
Хочу старшеньких залишити з батьками та чоловіком, і кудись поїхати з малюком - тому що від побуту та щоденних клопотів починає з"їзджати дах...:)
Телефонувала у кілька санаторіїв у Трускавці та Моршині - там дітки тільки з двохрічного віку приймаються.
Хто має досвід таких мандрівок?
Підкажіть будь-ласка ...
Коко На Страже• 04 января 2014
дома...

Аноним_579• 04 января 2014
Не портите себе отдых , честно ..
assad75• 04 января 2014
Відпочивала в Трускавці сан Янтар та Рубін,але у вересні,декілька років назад,дуже гарний парк для прогулянок,не повідомляла про маленьку дитину,а по по факту,мені нічого не сказали
vision• 04 января 2014
їздили з 7ми-місячною, але влітку в Богольвар http://bogolvar.com/
kydesnica• 04 января 2014
Боюсь в Украине в санаториях с таким ребенком вы нигде не отдохнете,только в турции или египте есть условия с какими детьми. У нас с 2-х принимают потомучто наши отели не приспособлены для грудничков.
Аноним_571• 04 января 2014
Отдыхали с 6-ти месячной дочкой, но летом на море, дикарем, и никаких мучений.
Отжигающая• 04 января 2014
отдохнуть нигде не получится с таким малышом. Дома хоть все привычно и на своих местах....Так что - наберитесь терпения, детки подрастут - тогда и отдохнете

Аноним_637• 04 января 2014
Девочки, ну не говорите глупости - как по мне, то с таким ребеночком очень даже просто и легко отдыхать, он часто спит, еще не ходит и никуда не лезет:) а если малыш на ГВ - так вообще красота - с кормлением проблем нет:)
Конечно зимой может и сложнее это, а вот летом и на море - красота - положил ребеночка на покрывалко и он дышит морским воздухом.
Мы первый раз были заграницей ровно в годик, но полетели бы и раньше без проблем, сейчас нам 2,4 и мы уже 3 раза летали - дочка помнит и вспоминает все наши поездки :)
vision• 04 января 2014
А я вважаю, якщо є можливість є сенс їхати. Зміна оточення - це вже відпочинок. Але: 1)краще підібрати місце не дуже далеко від домівки; 2) звернути увагу чи є можливість замовляти на кухні їжу, для такої маленької дитини (ми в Богольварі замовляли картоплю, гречану кашу, чи овочі, які варили спеціально для дитини); 3) наявнисть дитячої кімнати - це +. Іще я б радила взяти з собою чоловіка/бабусю/подругу, щоб у Вас була можливість пройти курс масажу, чи інших процедур.
Лиса Патрикевна• 04 января 2014
Может не по теме, но
Знакомые только вернулись из поездки с малышом 6,5 месяцев.
Были 10 дней в Майами, 10 дней на Багамах.
Из них неделю на яхте.
В восторге.
Малой перенес отлично.
Купался, загорел, окреп)))
skorpio• 04 января 2014
В трускавце хижина спа
Бабульция• 04 января 2014
дома сидите........
ГЛЮкоза• 04 января 2014
оставьте лучше младшего бабушкам-дедушкам и с мужем и старшими едьте! мы только так отдыхаем. не были на отдыхе всего год за 7 лет)))и то не по причине детей))))
автор Кимми • 04 января 2014
Всім дякую - навіть не сподівалася на такі швидкі та корисні відповіді!
Перепрошую - а чи багато на сайті таких що бовкнути просто так хочуть?
А то я новенька, не знаю як реагувати - мовчки пожаліти?

Щось дах почав підтікати від буденності - чую що потрібно змінити заставку в голові :)
Отжигающая - чесно, вже просто сил немає...
assad75 - а скільки Вашій лялі було, коли відпочивали в Трускавці?
Лиса Патрикевна - ща мене жабеня і придавить :)
Аноним_637 - я також з такими дрібними їздила, але то на море в окрему квартиру, а зараз хочеться щоб я не бачила плитки, мультиварки, утюга :)
Куплю малому ящик баночок і буду таскати з холодильника!
MVPast88 - старшенькі вже мають по комп’ютеру і купу друзів, так що я зможу їх спокійно залишити (у нас троє бабусь), а малятко не залишу - я ж потім спати не зможу!
vision - вже залипла на їхньому сайті :)
І вроді б починаю збирати чУмадани ;)
Всім дякую!