ЯспАкойнаЯ• 28 октября 2021
Hollister чоловічі футболки
Може хтось знає,як вони по розмірах?
І по якості чи не розлазиться?
Нагайна• 28 октября 2021
Футболки не знаю а от пуховики відмінної якості, чоловік носив 3 сезони і він не втратив вид.
ЯспАкойнаЯ
• 28 октября 2021
Ответ дляНагайна
А по розмірах, як?
Нагайна• 28 октября 2021
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А по розмірах, як?
Ми М замовляли як і весь інший одяг - як на нього шили, замовляли що тут що з за кордону, то тільки Китай не відповідав іноді М а був менше
Наизнанку• 28 октября 2021
На моего большого мужа не нашла Холистер, искала спортивный костюм, все маленькие, идут практически размер в размер. Себе купила)) Обожаю их одежду - сносу нет, дома таскаю спортивный - ничего не делается))