Ms. Android• 18 ноября 2021

Консультация терапевта, помогите

Принимаю таблетки от повышенного давления. Но последние 4 дня давление стало подниматься до 160/90 при рабочем 120/80. Врач назначила пить тонорма 1 таб ещё Мексидол 5мл 5 дней уколы и тиотриазолин. Но ничего не написала о нём как принимать и сколько уколы или таблетки. Может говорила но я плохо себя чувствовала и не помню. Возможности уточнить у неё нет. Подскажите пожалуйста что она могла иметь ввиду или куда можно обратиться за консультацией онлайн?
Бочка порохУ• 18 ноября 2021
А на основании чего она выписала такое лечение? Вы делали УЗИ сосудов головы? Вам бы не к терапевту, а к неврологу. Найти такого можно в любой частной. Распишет все в письменном виде, если повезет, то распечатает подробно схему лечения. А тут... причину повышения давления нашла терапевт?
Онлайн поищите в гугле, в частных, но по-хорошему осмотр нужен у невролога.

Король дивана• 18 ноября 2021
Пейте магний 800 мг в сутки за два приема. Все родственники у кого гипертония была уже забыли о ней после приема магния! Мои принимали питьевой, но думаю разницы особой не будет
Инстагра_мерша• 18 ноября 2021
Лікує підвищений тиск - кардіолог.

Тонорма - це антигіпертензивний препарат, селективний β1-адреноблокатор (атенолол) + хлорталідону 25 мг + ніфедипіну 10 мг.

На основі чого терапевт призначила Мексидол? Які обстеження проходили? Підвищення АТ якими супроводжується симптомами? Є неврологічні симптоми?

Мексидол 5мл призначають при гострому порушенні мозкового кровообігу; дисциркуляторній енцефалопатії; черепно-мозковій травмі, наслідків черепно-мозкових травм; синдромі вегетативної дистонії; легких когнітивних розладах атеросклеротичного генезу; тривожних розладах при невротичних та неврозоподібних станах; та інше...

Тіотриазолін призначають у комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця: стенокардії, інфаркту міокарда, постінфарктного кардіосклерозу; серцевих аритмій.

Причина призначення Тіотриалолін - терапевт виявила аритмію чи ІХС?

Який діагноз?

Краще все ж звернутися до кардіолога і невролога.

У Фейсбуці:
Анна Солощенко, кардіолог https://www.facebook.com/vash.cardiolog
Анатолій Німчук, невролог https://www.facebook.com/drnimchuk
Инстагра_мерша• 19 ноября 2021
Мексідол 5мл, 5 дней (у тесті теми Ви вказали).

Тіотриазолін, інструкція https://tabletki.ua/uk/Тиотриазолин/2043/ (прочитайте ’спосіб застосування та дози’).

Мексідол в аптеках мого міста вже декілька років немає. По Україні теж може бути подібна ситуація.
Призначають український аналог Армадін або Армадін Лонг виробника ТОВ НВФ ’Мікрохім’. Є у таблетках і уколах.

З приводу підвищення АТ краще звернутися до кардіолога. Якщо є неврологічна симптоматика - до невролога. Краще у платних медичних центрах консультуватися у лікарів.