ПочтальЁнша• 21 ноября 2021

Дівчата порадьте будь ласка, що подарувати тренеру на ДР?

Дитина займається плаванням рік, індивідуально з тренером, дуже подобається і людина він хороша. Завтра в нього день народження, син прийде на тренування, що можно подарувати? Якби жінка, простіше, квіти... цукерки, а так чоловік))
КаРаКаТиЦа• 21 ноября 2021
Нічого, просто привітати

автор ПочтальЁнша • 21 ноября 2021
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нічого, просто привітати
Як жмоти?
Блинчик Мой• 21 ноября 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Як жмоти?
🤦
КаРаКаТиЦа• 21 ноября 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Як жмоти?
А як принесете подарунок, то будете, як хто?

Він вашу дитину безкоштовно навчає?
Ще й, мабуть, ваш син дуже хороший учень, дарує йому тренер подарунки на ДН?
палка-копалка• 21 ноября 2021
подарочный сертификат
Таракашечка• 21 ноября 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Як жмоти?
А он бесплатно занимается с ребенком или как жмот берет деньги?
автор ПочтальЁнша • 21 ноября 2021
Ответ дляКаРаКаТиЦа

Він вашу дитину безкоштовно навчає?
Не безкоштовно, але, що дивного в тому, щоб дитина привітала тренера? Сам хоче, чисто символічно. Так, він виконує свої обов´язки, це його работа, тим паче, для сина ця людина стала справжнім другом, бо був сильний страх перед водою, зараз це його стехія
КаРаКаТиЦа• 21 ноября 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Якщо справжній друг, то чому не дарує подарунки вашому сину?
Магиня• 21 ноября 2021
Хороший кофе, чай , коробку конфет. Я вас понимаю, человеку будет приятно внимание