ТочноБудет• 23 ноября 2021

Кому потрібна сумка?

На МК зараз суперціни, багато моделей, розмірів, кольорів. Раджу шкіру сафіно - вона вічна. Ціни - бомба, весь час моніторю.
Кошка Мурка• 23 ноября 2021
дайте ссылку, пжл

Шкура Шуры• 23 ноября 2021
А что такое МК?
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляШкура Шуры
А что такое МК?
Микки Маус ))). Майкл Корс.
Сегодня я не я• 23 ноября 2021
Ответ дляШкура Шуры
А что такое МК?
московский комсомолец, российское СМИ
Анонимус Я• 23 ноября 2021
Ответ дляСегодня я не я
московский комсомолец, российское СМИ
Вы из Раши?
Мишка-шалунишка• 23 ноября 2021
Ссылку можно?
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляКошка Мурка
дайте ссылку, пжл
Заходьте на офіційний сайт, вибирайте Ноз Америка, крахна USA, мова - інгліш, в розділі хендбегз шукаєте, що Вам подобається. Напишу, що моя сумка, яка коштувала по сейлу 149$, зараз 119, жабка душить мене за 30$, заспокойте (((. Кросбаді від 89$, і 99%, моделей і кольорів багато.
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Ссылку можно?
Боюсь, чи не забанять.
Мишка-шалунишка• 23 ноября 2021
Ответ дляТочноБудет
Дорого.

Тень льва• 23 ноября 2021
Ответ дляТочноБудет
Боюсь, чи не забанять.
не забанять, ви ж під анонімом і не пропонуєте викуп. дайте посилання, пліз
Кошка Мурка• 23 ноября 2021
Ответ дляТочноБудет
ну бывает и дешевле, это не очень скидки
Сладкий лимончик• 23 ноября 2021
А как самому выкупить?
Носки на подтяжках• 23 ноября 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Ссылку можно?
https://www.michaelkors.com/lita-medium-two-tone-l...
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляМишка-шалунишка
Дорого.
Жартуєте, шара
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляКошка Мурка
Хороші знижки, Ви не в темі, мабуть.
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляСладкий лимончик
А как самому выкупить?
Я не знаю, зоча знайомі викупляють. Я через посередника.
СССРовна• 23 ноября 2021
автор, это не мега скидки, в феврале посмотрите цены))))
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляСССРовна
Цілий рік дивлюсь, знаю, яка модель скільки коштує роками. Нижче яких сум ціна не опускається, в лютому буде те ж саме, але 1-2 кольори і половини моделей. Я поділилась, а знайки - нехай думають.
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляТень льва
https://www.michaelkors.com/sale/handbags/_/N-289z

Точная копия плова• 23 ноября 2021
Ответ дляСССРовна
Да, в феврале тоже вылавливала себе сумку. Поймала, довольна. Хотя и летом были на большие сумки приятные цены. Кстати, обувь тоже можно глянуть. Привлекательно.
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляТочная копия плова
Сейл цілий рік, але менший вибір, моделей і кольорів. Але з того, що є, в принципі, можна щось вибрати, але якщо хочеш, щось конкретне, то не факт, що на нього буде знижка. Взуття і інший одяг МК не розглядаю, мені не подобається, хоча ціни кретезні. Одного разу замовила кросівки, але не сподобались, продала, як гарячий пиріжок, ще й заробила. Я за 3 тис продала, а в нас в Оушені вони були під 6 тисяч.
Отчебучкина• 23 ноября 2021
Ответ дляАнонимус Я
Вы из Раши?
Царь-Матушка• 23 ноября 2021
ШкИра Сафина смотрится как искусственная кожа, очень простит изделия именно она. Зернистая кожа смотрится круче на порядок.а
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляЦарь-Матушка
Кому як, мені вона гарно виглядає, а головне зносостійка. А зерниста, як пошиті в підвалі сумочки ноу нейм. Але там і на зернисту хороші знижки і на лого. На будь-який смак.
Угги_в_горошек• 23 ноября 2021
Можно ответ . В какой валюте указана цена на МК? Не понятно. 15.000.00 ? Что это за сумма? 15 тысяч долларов? На советчице пишут что на МК цены от 89 евро, я такой суммы не видела. Как понять?
Царь-Матушка• 23 ноября 2021
Ответ дляТочноБудет
Сумки из Сафины негнущиеся какие то как дипломаты времён ссср
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
Не в єро, а в доларах. Ви зайшли на глобал, у Вас ціни в грн і сейла немає. Моя сумка куплена за 149$, висіла в той же день за 12 тис грн. Зайдіть по моєму посиланню, якщо злетіла країна, виберіть USA, і все буде зрозуміло.
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляЦарь-Матушка
Смаки різні, моя з часом, стала м´якенька і зручна. Зараз вінтаж в моді.
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
Ловіть фото, як виглядає сейл в $
автор ТочноБудет • 23 ноября 2021
Ответ дляУгги_в_горошек
Ще, це лише частина