А що таке?• сегодня в 08:31
Чи однакові можливості для дитини в селі та місті?
В плані розвитку та дозвілля. Чи урівняв інтернет це?
Ламборджини• 36 минут назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Для цього не потрібні здібності , але є різниця де і як дитина цим займається. Звичайно, що плавання в басейні в селі мотивує мало
Дитина, про яку я пишу, займається плаванням в місті) і ви взагалі це серйозно? В селі мотивації немає, а в місті є?
ну такого я ще не чула...
Електрохарчування• 34 минуты назад
Ответ дляЛамборджини
ну такого я ще не чула...
Різний рівень викладання і перспектив застосування. Бо якщо дитина знає, що після успішної здачі тестів з плавання - зможе робити стаж з серфінгу, вітрильного спорту чи каякінгу, то це ще й як мотивує
Свезло так свезло• 20 минут назад
Зависит от финансов родителей. Я с подругой разговаривала - у них в селе смешные цены. Английский, польский, математика 150-200 грн индивидуальные, кружки рисования, рукоделия, спортивные - 500 грн. У нас в Киеве таких цен нет
маска Ілона• 16 минут назад
Смотря какое село. Мы сравнивали сад с приятельницей - ее сад в пригороде на голову выше был трёх садов Харькова в котором были мои дети. Но возможности естественно не равно. В городе спорт творчество, развитие все есть. В пригороде? Ничего этого.
Закусенец• только что
Ответ дляА що таке?
В середньостатистичному селі
Середньостатистичне село в Київській і в Кіровоградській області - це 2 різних середньостатистичних села