Відповів всім• сегодня в 09:26
Чиї чоловіки сидять вдома
ховаючись від мобілізації, чому не піти на роботу з бронню, наприклад на Укрпошту? Розмовляла зі знайомою, вони з невеликого містечка, чоловік влаштувався на Укрпошту, дали бронь, хоча був у розшуку, у військомат не ходив, все через інтернет. Просто цікаво є кілька знайомих, які сидять вдома вже не перший рік, може це просто привід, може їм так зручно, адже хто хоче той шукає можливості.
заварний look• сегодня в 13:46
Ответ дляВідповів всім
Ну вот так сказал муж моей знакомой, который сидит дома, его обеспечивает жена и мама, говорит это всё не правда, так было раньше.. короче ноль попыток
А вам что с того? Ваш что делает?
заварний look• сегодня в 13:47
Ответ дляВідповів всім
У вас параноя
А у вас во всех темах одна и та же тактика: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3863245-1#9...
Горлаю зрання• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Якщо був у розшуку, не дали б бронь.
Ні, платиш штраф і знімають
Горлаю зрання• 2 часа назад
Ответ дляМеряю от 0
Зараз щоб влаштуватися з броню треба три місяці без броні попрацювати
Залежно від фірми
Ответ дляХочу наколоти губи
Бронь не дається 100% працівників. Бронь дається 50% призовної кількості. Інші працюють на свій страх і ризик. Плюс бронь не дають в перший день вихода на роботу. Людина має при влаштуванні на роботу принести документи з ТЗК, а значить якщо ваш знайомий був у розшуку, то з ТЦК він би вже не вийшов. Так що вашому знайомому бронь не дали просто так. Він або самостійно відбашляв, або його керівник відбашляв, щоб була бронь на новоприйнятого працівника.
Які документи з ТЦК має принести людина яка влаштовується на роботу? Аж цікаво стало.
Ответ дляПультОт_БМВ
Нету такого,чтобы был в розыске и без военкомат все порешал и получил бронь
Я як людина яка в наш час працює саме з військовим обліком і бронюванням кажу, що саме так і відбувається - все прекрасно вирішується і знімається розшук без відвідування ТЦК. Виключення розшук через мобілізаційне розпорядження - і це вирішується за допомогою адвоката без походу в ТЦК.
Ответ длямегамоСГ
В работе с бронью полно нюансов
Троих таких знаю, близкие друзья семьи
Один сварщик, юзают его по полной, зарплата небольшая, около 30 тыс
Но вечно на работе. Ему заказы разные менты и прокуроры на свои виллы дают, оттуда приезжает ночью - никакой, за это никто не доплачивает. Рабство
За второго жена заплатила взятку - что бы устроить его в школу, там такая взятка, что ему несколько лет работать, что бы её отработать, а он не учитель, ответственный за безпеку что-то там
Тоесь, если что не так с убежищем или дети не успеют пострадают, его ещё и посадят
Третий на складе работает, в Вишневом и там там тоже такая рулетка по выживанию началась
Троих таких знаю, близкие друзья семьи
І в школу так можна влаштуватись лиш якщо школа визнана критично-важливим об´єктом. Наприклад в нашій громаді - такий статус лише у 3 шкіл.
ПультОт_БМВ• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
В школах може так і просто
В комерційних конторах ні
Ответ дляПультОт_БМВ
В школах може так і просто
В комерційних конторах ні
Я не в школі працюю. І резерв+ якось по різному дає зняти розшук різним людям? Значення має причина розшуку, а не місце роботи.
Розшук через неявку по мобілізаційному розпорядженню зняти не просто. Всі інші просто сплачуєш штраф.
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляЙосип_молодий
А разве там не надо сначала в тцк идти, чтобы получить бумажку какую-то? Или они все оформляют без присутствия мужчины?
Если по теме, знакомый работает в спортлайфе, и у него бронь. Очень важная работа для критической инфраструктуры
І ким він там працює? Явно не звичайним тренером
Йосип_молодий• 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Менеджер
Бутерброд з ікрою• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
а как узнать причину? или там пишется розшук и причина?
Тоскующая• 52 минуты назад
Ответ дляЗа ким я буду?
А откуда тогда взялись сотни тысяч забронированных?
По знакомству ( лично у меня таких двое) вот в маке давали, кто там давно работал. На предприятиях таких. Поварам никто не давал допустим и айтишникам тоже. Мой брат хотел пойти устроиться чинить сельскохозяйственную технику, его друг сначала пошёл туда за бронью но его просто скрутили как только он приблизился к военкомату. И все.. брат никуда не пошёл естественно
Ответ дляТоскующая
Назвіть причину по якій ваш друг йшов у військомат?
интайм_не_предлагать• 33 минуты назад
Ответ дляЙосип_молодий
Менеджер
Можливо, бо тренерів вони навіть оформити офіційно неспроможні
Кумедний ґудзик• 3 минуты назад
Ответ дляКракадэ
Можно попробовать с адвокатом, но только в том случае, если есть право на отсрочку. Я знаю человека, который так делал, тоже из оккупации
Ну нету этого право. Если б было право, то и работа на укрпоште не нужна б была....