Гл. Амурная• 23 ноября 2021
Что на ужин готовите сегодня?
Поделитесь пожалуйста своими идеями)
Муркамурковна• 23 ноября 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
хліб я післязавтра спечу, але не дуже корисний, а просто смачний (одне , що виісвок додам) , де тісто з картопляним пюре
Треба іногда просто смачно їсти))))
Аноним Анонимыч• 23 ноября 2021
Ответ дляМуркамурковна
Треба іногда просто смачно їсти))))
Але до доброго швидко замкається.
Муркамурковна• 23 ноября 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
Але до доброго швидко замкається.
Якби ще хтось готував)) і стіл накривав))))
Аноним Анонимыч• 23 ноября 2021
Ответ дляМуркамурковна
В мене чоловік для цього є. От тому сьогодні не знаю, що вечеряти, але вже щось має бути вдома, я лиш додому виходу з роботи.
Муркамурковна• 23 ноября 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
В нас готую я) муж тільки мангал) я вдома, муж десь їде тільки)))
Ви шось пізно( а так вообще круто, коли муж готовить)) але.. Еслі б муж готовив як Бог, я б жерла і була б як єскаватор
Аноним Анонимыч• 23 ноября 2021
Ответ дляМуркамурковна
Ну але я завтра/післязавтра вдома, змінна : два/два.
От в тому то і проблема, що відгодовує
. Хто вдома, той готує(я тоиповечеряла, але запросить до столк). А сніданки то в основному на чоловікові, лиш коли він вихідний і якщо я вихідна, то готую сніданок( 4 рази на місяць так співпадає), в інші дні я йому заважаю на кухні ранком, навіть коли вихідна серед тижня.
От в тому то і проблема, що відгодовує
Муркамурковна• 23 ноября 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
От в тому то і проблема, що відгодовує
В нас чоловік робить все інше) я сплю, стіралка стірає і вже запущені пилососи, все куплено, затарено і навіть підготовлено) і допоможе все з підготовкою до готовки, все, але ні) готую я)