Попихтю та й годі• сегодня в 05:31
Наслідків поки ніхто не розуміє
Липень 2026 року. Народ перемагає ТЦК. "Неправильна" мобілізація нарешті припиняється.
Серпень 2026 року. Військові, зрозумівши, що не буде ні заміни, ні навіть підтримки, кажуть: "Та пішли ви н..." і масово йдуть в СЗЧ.
Вересень 2026 року. Ро¢ійська армія, зламавши супротив тих небагатьох, хто лишився вірним присяги та залишався в строю, починає стрімкий наступ.
Жовтень 2026 року. Оточений Київ знімає прапори. Ро¢ія окупує Україну.
Борці з неправильною мобілізацією та не таким воєнним станом можуть тішитися своїй перемозі.
І готуватися перемагати ро¢ійську мобілізаційну систему.
От така х....ня малята.
P.S. Текст не мій але вцілому якщо так і далі піде як зараз, цілком собі нормальний сценарій буде. (С)
От така х....ня малята.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляКокосиха
А самостоятельно чего не осилили запрос составить?
Как я должна угадать номер где не выдают обеспечение? Я таких не знаю 🤷
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Я вам ботам нічого давати не буду. А тим більше персональні дані
Ех, никто не узнает героя)
А жаль…потеря потерь….)
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ви боїтеся шо вам в приват напишуть? Боже як страшно
Ні, неприємно, коли деякі прибацані пишуть, тему не можуть залишити в темі, знаєте, тут хворих вистачає. Інформаційна безпека теж має право бути 💁♀️
Кокосиха• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Вийдіть з під аноніма для початку
Як тільки тут знімають анонімів, ви всі затикаєте свої пельки зразу
Это кстати очень показательно.
Ваша неанонимность.
Куратору так проще следить за вашей деятельностью на форуме
Ваша неанонимность.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляНічний дожор
Путать независимый анализ баз данных с ’официалкой’ это сильно) Ладно, у вас своя реальность и выводы о погоде на планете по рассказам людей из 3 городов👍 оставайтесь при своем)
Каких 3 городов?) мля, да какой независимый анализ?)))
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Чого тоді ви всі затикаєте пельку як відміняють анонім?
Чого ви всі затикаєте пельку вживу, і розумні тільки на форумі?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Давайте фото в форме)
Тут заодно одна можем напишет в вашу часть про отпуск и про ваши писульки тут) или поможет нам это сделать)
А то уровень писать без анонима - это уже не уровень)
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Просто блокуйте таких
А сенс? Ви не хочете давати персональні дані, хтось не хоче світити свій нік. Кожен має право на це
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ви даже з під аноніма не хочете вийти а я маю писати номер своєї частини?
Ну да, вы ж смелая)
Или только на форуме смелая?)
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Чого відповідаєте питанням на питання?
Це було риторичне запитання
Кокосиха• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
У мене немає бану. Можете у адмінів спитати. Просто я не ховаюсь за анонімом боячись що злапає сбу
СБУ если нужно, получит все данные даже если пользователь под сотней анонимнов пишет.
Т.ч. ваще мимо
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Цікаво якшо відмінити анонім
Як скоро ви всі позатикаєте хлєборєзки?
Адміністрації невигідно знімати аноніми, для чого ці дискусії?
Кокосиха• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
А хто гроші на війну дає?
Сегодня дают, завтра перестанут.
Что завтра подписывать будете?
Кокосиха• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Мені має бути стидно що у мене відпустка?
Вечная, по контузии разве что
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Це риторичне питання.
Ну вже не цитуйте інших, а то у вас як завжди, нормальних відповідей немає. Вже в котрій темі не можете нормально вести дискусію
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Товаріщ майор, у вас друга зміна?
Ех, а я всегда думала военные смелые..
Но вы исключение)