Вареный лук• 08 декабря 2021
Подарунок під ялинку для двох
Осі все питання)) Задумалась про подарунок, але хочу щоб класно було обом. Досі не маємо іграшок, боюсь що після того, як спробую, то втрачу інтерес до сексу без стимуляцій) Сатесфаєри для двох, варті уваги? Прошу порад від тих хто має досвід.
Ксерокопия ночи• 08 декабря 2021
В мене сатвйсфаєр рабіт супер штука і використовуємо в сексі,тепер хочу купити такий тільки для пар (на місці де вібратор такий міні вібраторчик щоб вставляти під час сексу ) - ульот повний,зовсім інші відчуття і різноманіття ,використовуємо не кожен раз бо звичайного сексу теж хочеться,інтерес не впав і відчуття не притупились після вібростимуляцій,навпаки тільки ще один виток сексуального життя,дуже раджу🤗
Вареный лук
• 08 декабря 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Дякую. Я вже майже вирішила і Ваш комент прям підштовхнув до покупки
Форточка с диоптриями• 08 декабря 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Какой именно у вас их же много
Вареный лук
• 08 декабря 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Я вот такой набор заказала
Клас. А як замовляли? Там можна напряму чи через посередників?
Форточка с диоптриями• 08 декабря 2021
Ответ дляВареный лук
Я покупала когда в Германии была. А так через посредника можно, там ещё куча подарков к заказу
Вареный лук
• 08 декабря 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Сдайте посередника
Форточка с диоптриями• 08 декабря 2021
Ответ дляВареный лук
Сдайте посередника
Мне кажется любой посредник купит , сайт без заморочек