Дама с заначкой• 24 декабря 2021
ВДНГ, Зимова країна.
Хто вже був підкажіть - на каток без сертифікату пускають? Діти зібралися їхати без дорослих. І ціну, будь ласка.
АлывердЫ• 24 декабря 2021
Цена 200 грн, сертификаты не на Рошене, на на ВДНХ, на катке не проверяют
Дама с заначкой
• 24 декабря 2021
Ответ дляАлывердЫ
Дякую, а на Рошені яка ціна?
АлывердЫ• 24 декабря 2021
Ответ дляДама с заначкой
Дякую, а на Рошені яка ціна?
200 ( до 13.00) потом по моему 220 , в будни дешевле, по моему на 20 грн
Дама с заначкой
• 24 декабря 2021
Ответ дляАлывердЫ
Дякую
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 декабря 2021
Ответ дляДама с заначкой
Дякую
Детям 15-16 лет, вчера в первой половине дня ездили,три часа откатались , пускают.