Дама-мадама• 01 января 2022

Степану Бандері 113 років. Світла память великому українцю.

1 січня українці святкують не тільки Новий Рік,
а й день народження Степана Андрійовича Бандери.
Згадаймо добрим словом цю людину.
Провідник українського руху, ідеолог і теоретик українського націоналізму .
Кому буде цікаво

Микола Посівнич "Степан Бандера у німецьких тюрмах і концтаборах": https://www.istpravda.com.ua/articles/2015/01/1/14...

Вахтанг Кіпіані "Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939-1959)": https://www.istpravda.com.ua/reviews/2010/12/31/11...
vihola• 02 января 2022
Якщо рашка, не дай Боже, таки наважиться відкрито полізти сюди, всі націоналісти стануть в нагоді на передовій.
Доводити свою любов понад усе до України.

Та чомусь виходить так, що плакати є кому вішати, провокації, дестабілізацію, неспокій влаштовувати. А добровольців на фронті завжди бракує.
Вот Она Я• 02 января 2022
Ответ дляФорточка
Удалено администрацией...
Шо, это таки он мальчика красных трусиках распял на площади?
А снегирей он часом не тавой?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 января 2022
Ответ для vihola
Об’єднання кого з ким?
Якщо націоналісти не проходять навіть в парламент.
Вони можуть тільки біди наколотити і створити прецедент для рашки прийти на захист русскаязичних.

Було вже це .
«Москаляку на гіляку» мінус Крим і Донбас. + війна.
Хочеться на ті ж граблі?
Об’єднання навколо ідеї. Усіх, хто відчуває себе українцем (незалежно від етнічного походження), а таких більшість, навіть на сході.
От як раз непрохід їх в парламент треба виправляти)
Уявіть утопічно : завтра всі в Україні раптом заговорили українською - то кого прийде захищати раша?

А ’не дратувати рашу націоналістичними ідеями’ - як раз дуже погана стратегія.

’Було вже це’ - що було?? Президентів - націоналістів зі своєю більшістю в парламенті, зі своїм генпрокурором, і тд і близько не було. А так звані ’проукраїнські’ порошенківченята дуже багато зробили, щоб пропхались медведчуки і інші російські відверто ворожі сили, а націоналістів щоб і близько не було.

«Москаляку на гіляку» - покажіть хоч одного, і в 90-ті це гасло звучало ’комуняку на гілляку’, і теж жоден комуніст не постраждав.
В м’якотілості і доброті наша одвічна проблема, в толерантності до зла і компромісності, а не в радикалізації.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 января 2022
Ответ для vihola

ті 19 свободівців з Небесної сотні, що були розстріляні на Майдані - достатньо довели свою любов?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 января 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
Кого вы выбирали последний раз?
Ющенко даже третий тур коллективный запад устроил.
Петю назначили даже с указанием процентов, которые он должен был набрать.
Зелика также назначили по сговору олигархов. И следующего назначат.
Майдан- отработанная технология по смене власти в странах третьего мира..
Вакцину, какую привезли, ту и кололи.
Безвиз для свободного оттока рабсилы из Украины.
Бояться уже нечего.
Внизу - пропасть.
’Бояться уже нечего.’
Але самих ідей національних, Бандери, якого вже нема стільки десятиліть, бояться )
vihola• 02 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв

Відчувати себе українцем і бандерівцем це не тотожні речі.
Українців більшість, людей, які не приймають і не хочуть тут бачити рашку-більшість. Бандерівців -меншість.

Не було мови про «не дратувати рашку»
Мова була про те аби не розколювати тут суспільство націоналістичними ідеями.
Щоб не рвались під крило рашки шукати захисту від націоналістів, від тих, хто примушує через силу українською розмовляти.
vihola• 02 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А в ато який відсоток свободівців-добровольців?

Навіщо було 6 хвиль примусових мобілізацій, якщо в Україні стільки бандерівців?
Печенюшка• 02 января 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Безусловно. Когда кто-то умнее вас и более профессионален, поднимается вой )) Нелепо и цинично ведете себя вы, а также глупо. Я понимаю, что когда заканчивается методичка, то бот начинает паниковать. Завтра новую подвезут )
Я рада за вас, не поникуйте, ждите методичку ) Благодарю, что поделились.
Да, возможно, вы профессионал - не спорю. Не разбираюсь я в троллизме - я обычная форумчанка )
Держитесь, ждите методичку, дорогой профессионал :)
Печенюшка• 02 января 2022
Ответ для vihola

Не було мови про «не дратувати рашку»
Золотые слова :) Именно раскол общества.
Незачем людям ссориться из-за героев. Других вопросов достаточно. Пусть герои будут разные у всех. Идея одна - мин, благополучие в стране, а не кто кого переспорит, кто более правый, у кого герой, язык, национальность лучше.
Жена миллионера• 02 января 2022
Ответ дляПросто Филя
С кем, с кацапней? Не будет, и не надо. Там, где была ваша злагода, сейчас война и срань. Не надо нам такого.
Идите сами на росиюшку дружить, без нас)
Вы и приблизительно не поняли, о чем был мой пост, но да хрен с этой геополитикой и историей, но схватили транспарант и начали волать, кому, куда идти, и с кем дружить? Это так мило.
И, если уж на то пошло, то моя «злагода»-у меня в голове. У вас опилки, похоже.
Анна советчица• 02 января 2022
Жалоба на тему
Трахтибидох• 02 января 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Удалено администрацией...
вы не в себе? вы оскорбили миллионы русских. вы занимаетесь национальной рознью. за это обычно в нормальных странах статья.
русские есть и будут всегда как бы вы не бесновались с вашей псевдоинформацией.
Трахтибидох• 02 января 2022
Ответ дляБожоле
З днем народження, батьку наш !
может вы поясните почему он ваш батька?
Трахтибидох• 02 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
бузину застрелили как раз ваши собратья по разуму. их фамилии известны. они максимально сейчас на подсосе у власти.
Трахтибидох• 02 января 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
.
а чего не это фото прицепили?
Трахтибидох• 02 января 2022
Ответ дляВот Она Я
А снегирей он часом не тавой?
вы считаете это смешным? погибли дети.. погуглите чтоль..что творили фанаты вашего героя
Трахтибидох• 02 января 2022
Ответ дляСмурфетта
и все его ’дети’
прям отец-герой. многодетный.
что ни ребенок его, то пациент психиатра. какой батька, такие и дети
Брюнетка в Мармеладе• 02 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
’Бояться уже нечего.’
Удалено администрацией...
А Я Самая Самая• 02 января 2022
Нужно не забывать и про других великих украинцев например таких как Дмитрий Иванович Донцов.
Винник• 02 января 2022
Ответ дляДама-мадама
У Запоріжжі кілька десятків патріотичних містян зібралися на площі Запорізькій, аби провести автопробіг з нагоди дня народження відомого українського діяча Степана Бандери.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми зібралися, щоб вшанувати пам´ять символа української нації - Степана Бандери. Вшановуємо, уже традиційно, автопробігом. По всій країні сьогодні проходять або автопробіги, або смолоскипна хода з нагоди вшанування. Для мене особисто Бандера - це символ нескореності української нації.
Хоча Росія багато робила, аби зробити з нього демона, але нічого не вийшло. Він для нас є героєм України».

Молодцы какие! Я из запорожья). Приятно, что у нас много людей, чтящих историю и понимающихся происходящее
Точный сантиметр• 02 января 2022
Двинуться можно..
БершкомангоЗар• 02 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
’Бояться уже нечего.’
Это не страх. Это отвращение и адское чувство стыда, такое же, как когда ублюдки прославляют Гитлера.
Этот недомерок не герой, а преступник, не сделавший для нашей страны ничего, не считая организации убийстви и сотрудничества с фашистами
Точный сантиметр• 02 января 2022
Ответ для vihola

Националисты первыми по тапкам дадут
Не раскрытый парашют• 02 января 2022
Ответ для vihola
Дуже страшно, щоб не повторились знов ті часи.
Щоб червона, рашистська армія не примусила харків’ян йти знову на захід, «охороняти» якісь мости тут. Люди, спам’ятайтесь, добре зараз, як є, під синьо-жовтим прапором. Якщо прийдуть до влади червоні, чи чорно-червоні до влади, нікому краще не буде. Нікому.
А Вы переживаете только за харьковчан? За киевлян - нет?
Не раскрытый парашют• 02 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
саме завдяки нашому бажанню
Отнюдь... У Вас тогда спрашивали? В каком районе Киева, опрос проводили, если не секрет?
Разгуляшка• 02 января 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Адекватные знают, что у нас свобода слова в отличие от трусливых соседей- рабов
5 закрытых каналов - это именно свобода слова)
Не раскрытый парашют• 02 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Хороша тема вийшла, пізнавальна. Тролі перелякано щезли.
Я так понимаю, тема заказная и раскачивается специально... Чтобы еще больше разъединить украинцев и натравить их друг на друга... А народ сейчас голодный и обозленный - чиркни спичкой и всё вспыхнет, как ваши любимые ’смолоскипи’... Всегда говорила и говорю - основная опасность для нашей страны - это не российские войска у её границ... Пугалки, типа #путиннападёт# - это только пугалки, не более того - для отвлечения внимания... Если в стране начнётся гражданская война по всей территории - они придёт к нам с запада...((
Не раскрытый парашют• 02 января 2022
Ответ для vihola
А як ви собі уявляєте Україну під націоналістами? Як решта це повинна прийняти?
Така Україна можлива лише на Заході.
Мені потрібна вся Україна, а не пошматована.

Так само, як не Уявляю червоних рашистів по всій Україні.

Навіщо сприяти радикалізації суспільства? Спонукати до розколу?

Чим більше тут носитись з Бандерою, тим більше на сході буде нащадків кдбістів вилазити з дідами на палках і навпаки.
Вот здесь я с Вами согласна на 100%
Не раскрытый парашют• 02 января 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Уявляю соборною, саме об’єднаною одною ідеєю незалежної України. Рашистів - під розслідування СБУ + перевиховання, починаючи з дитсадків. Хто з тих, хто на сході і типу ’за росію’, взагалі знає про своїх героїв, і я не про Бандеру, а хоч би Донцова? Низький рівень знань - от і селиться в головах пропаганда. А націоналісти при владі - це нормальна освіта, не спотворена історія, знання про самих себе, і це не розкол в результаті, а об’єднання.
Мне Ваши тезисы, почему-то напомнили 37-й год и эпоху сталинизма... А сейчас вроде 2022-й... Это же нужно так деградировать - в прямом смысле этого слова...(((
БершкомангоЗар• 02 января 2022
Ответ дляСмурфетта
я не нашла ни единого тезиса его авторства о государственности. так и не пойму, почему его называют идеологом.
Ну как же.
А ’Акт провозглашения Украинского государства’ от 1941 года? Там зафиксировано, что украинское государство является союзническим по отношению к нацистской Германии. Рядом с Адольфом Гитлером в полной версии документа перечислены Евген Коновалец, Степан Бандера и Ярослав Стецько.
Чем вам не идеолог? Почитайте, интересный документ. Только в Украине из фашистских коллаборантов героев лепят