Плету интриги• 14 января 2022
Мами, хто на ГВ, сос і хелп!
Донька 4 місяці, повністю на ГВ, з пляшечки не п´є-давиться навіть із самої маленької соски, пустишку не бере. Здавалось би усі показники, для того щоб гарно брала грудь.
Але! Вона трошки поїсть, а тоді просто грається зі мною: строїть глазки, сміється, смокче-виплюне грудь, відвертається, агукає. Але не їсть! Я таким чином не можу її перевести на годування раз у 3-4години, і плюс до всього вона не добирає до норм 500грам(ми ще вдобавок до всього втратили 200грам, поки лежали в лікарні із бронхітом).
Молоко є, з животиком все ок(тьфу-тьфу), пози для годування змінюю, грудь бере правильно. Але такі гульки у нас десь із 3-місячного віку. Що робити, може хто підкаже?
120-120-120 (не худею)• 14 января 2022
Ответ дляПлету интриги
Народилася 3300,перші 2місяці набирала нормально. А в3 місяці не добрала 80,тоді в лікарні втратила ще 200грам. І от тепер не можемо вийти на нормальну вагу. Хоча вона гарно гуляє, хворою не виглядає, спить правда так собі(за день в неї лише один сон 2години, а то так по 20-40хв)
Переживания ваши понятны, но напрасны. После болезни потеря и остановка веса нормальны, идёт замедление, потом скачек. Ребёнок в 4 мес уже шебуршится активно, не ждите больших наборов.
Я бы не настаивала на 3 часовом перерыве между кормлениями, пока рановато, да и может такое быть, что желудок ещё недостаточно большой, чтобы много молока влезло и ребёнок ест часто, но понемногу.
Плету интриги
• 14 января 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дякую за пояснення
Сирожено_пирожено• 14 января 2022
Зачем переводить на кормление раз в 3-4 часа?
Грудное молоко быстро переваривается, это на смеси дети могут 4 часа дрыхнуть беспробудным сном.
Гербария• 14 января 2022
По описанию все ок.Так оно и есть кормите по требованию,графики в топку!Если у вас ещё лактация не устоявшаяся и сильно распирает грудь а ребенок не ест,немного подсцедите до облегчения не до конца.Потом количество отрегулируется по спросу /предложению.
П/с я если что из семьи по советскому ’не молочных’,у меня до сих пор мама и бабушка в шоке что откромила на груди ребенка
Плету интриги
• 14 января 2022
Ответ дляГербария
Зараз лактація вже більш-менш встановилась, то перший місяць було занадто, що прям фонтаном било і донька давилась, і я перед годуванням трошки зціжувала
Вам телефонограмма• 14 января 2022
Ответ дляПлету интриги
От і нас педіатр трохи лякає, що припише суміш. А як знадаю, як мучилась старша моя донька, поки підібрали підхожящу суміш, то мені вже страшно робиться. Хочеться, щоб хоча б це дитя яисто на сісі було
Ребёнок весел и здоров ,отстаньте от неё .Что значит пропишет смесь,это что,лекарство