Бутербродница• 18 января 2022
Скажите честно, а вы создаете темы "призраки"?
Темы с выдуманными историями или вопросами, чисто ради болталки/скуки/реакции?
Бусурманша• 18 января 2022
Я створювала один раз, але мені стало дуже соромно і я шкидко закрила тему.
Це не те, що була вигадана тема, це був справжній допис, просто іншої людини.
Я була настрільки вражена тим, як мамтуся в´є гніздечко своєму 27 річному синочку, щоб той міг провести час з дівчиною, що створила тему. Але закрила. Ну його.