Привіт усім! Я контент-менеджер з великим досвідом роботи, але змушена шукати додаткову роботу на неповний день (часткова зайнятість). Мова йде не про написання текстів, а про роботу з контентом на сайті (адміністрування сайту, роздача ТЗ копірайтерам тощо). Можливо хтось підкаже, чи реально знайти такі пропозиції (на сайтах по роботі нічого не знаходжу). Якщо в когось є пропозиції - поспілкуюсь. Дякую!
Жена миллионера• 19 января 2022
Ответ дляTanya_sun
Я коли шукаю за запитом ’контент-менеджер’, бачу завжди тільки пропозиції написання текстів(
Не лінуйтеся і погортайте всі пропозиції без фільтрів)
В шоколаде• 19 января 2022
Подскажите пожалуйста, как можно этому научиться и какие программы надо знать.