Кундалини• 21 января 2022

Сделала тест на антитела, не могу ничего понять. Было или нет, подскажите плиз

Девочки, кто разбирается, подскажите пожалуйста. Болела, не знаю чем, выздоровела где-то 20.12
На паровозе• 21 января 2022
Нет

Пиши-пропало• 21 января 2022
Негативный
автор Кундалини • 21 января 2022
Ответ дляПиши-пропало
Негативный
Негативный это значит, что не болела когда-то, не сейчас?
жижифреймут• 21 января 2022
Не болели скорее всего,, но нужно делать количественный чтоб точно понимать
Вредняжка• 21 января 2022
Это значит, что ранее не болели. Антител нет.
автор Кундалини • 21 января 2022
Интересно, анализ может ошибаться?
Пиши-пропало• 21 января 2022
Ответ дляКундалини
Это значит, что антител нет.
Борисфенка• 21 января 2022
Ответ дляКундалини
Це нічого не значить. Може хворіли, може ні. Рівень антитіл у всіх різний.
Аналіз ні про що.
МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Аналіз ні про що.
Рівень антитіл різний, але у автора він нулевий.

МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Аналіз ні про що.
Борисфенка• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Ну і? Який є.
Иванка Бур• 21 января 2022
Антител нет, если и болели, то защиты нет уже.
Болеете ли сейчас непонятно - это другой анализ.
МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Ну і? Який є.
Отже автор не хворіла. Або пройшло дуже мало часу від хвороби (менше 2 тжд) і антитіла не встигли виробитись.
Иванка Бур• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Это тоже может быть, что ещё рано для антител. Обычно через месяц сдают
Борисфенка• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Або ще сто п´ятдесят причин. Антитіла змінюються, що там було у минулому - невідомо. Зараз вони низькі.
Має значення динаміка коливань, а от рівень індивідуальний. Якби здавала аналіз щомісяця - через рік можна було б щось сказати.
МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляИванка Бур
У автора від одужання вже місяць пройшов. А антитіла 0.11. Це значно менше грані негативного результату. Та й при позитивному через 3-4 тижні зазвичай не 0.9 (ще є позитивним) а 4-8.
Иванка Бур• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Значит было не оно
Иванка Бур• 21 января 2022
Хотя у мужа и вакцины есть, и антитела и ПЦР плюс сегодня
МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Коливаються протягом року. У знайомої (лікаря) перевіряють періодично. Коливається 6-8-5-6-4. Але ж не до 0.11. коли має бути саме підняття.

МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляИванка Бур
Може омікрон?
Борисфенка• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
А це вже у кожного по своєму. У авторки може коливатися 0,1-0,2-0,3-0,1, а ще у когось 10-15-20-17.
Аутоімунні захворювання сильно впливають на абсолютні значення.
Иванка Бур• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Може омікрон?
Не знаю. Судя по тому, что на второй день симптомов тест +, возможно. Он обычно быстро даёт результат.

Ждём ещё мой и дочкин. Но у нас симптомы дольше.

Анализ сдавали без определения штамма, те дороже
МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Коливання в межах негативного результату - це негативний результат
Борисфенка• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
’Антитіла майже відсутні’. І що нам дає це знання? Ніколи не хворіла, колись хворіла, недавно хворіла, зараз хворіє?
МаксХмара• 21 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Тут антитіла не ’майже відсутні’, а повністю відсутні.
Не знаю, чи ви були вагітні і здавали хгч. Там показник до 5 - не вагітна. От зовсім. 2, 3, 4, 1.2 - це все не вагітна. Після 25 - вагітність. 25, 40, 100, 679, 900 - це все позитивний результат. Так само у автора. Тут навіть не сумнівний. Тим більше більше місяця від початку хвороби.
Борисфенка• 21 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Ще раз спочатку.
Рівень ХГЧ у вагітних приблизно однаковий в однакові сроки.
А от рівень антитіл у всіх людей дужжжжже різний.
Тому цей аналіз безсенсовий.
МаксХмара• 22 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Ще раз спочатку.
Тому цей аналіз безсенсовий.
Але є позитивний, негативний і сумнівний результат.
Борисфенка• 22 января 2022
Ответ дляМаксХмара
Є. Але він ніяк не враховує індивідуальний рівень антитіл у кожної людини.
Така собі середня температура по палаті.
МаксХмара• 22 января 2022
Хай буде так. Але якщо зустрінете інформацію, при позитивному пцр через місяць негативний результат у перехворівшого (менше 0.9 і він коливається в негативних межах) - скиньте в цю тему. Я ж натомість можу скинути позитивні результати після позитивного пцр. Далі дискусія вичерпана.
Соображалочка• 22 января 2022
У меня при положительном пцр в диле и клиническом течении короны, через месяц антител не оказалось. Пересдала через пару недель в другом месте- не появились. Сказали, у 5 % так...