И_В_офигительных_штанах• 09 февраля 2022

Девочки,кто будет в трц форум Львове,пожал.,может сможете купить?под ваш %

Кто сможет купить в форум Львове в магазине резерв на 800 грн под ваш % и отправить мне почтой?
Чижик Пижик• 09 февраля 2022
А чому на сайті не хочете купувати? Я у Львові живу, була в резервді минулого тижня, купувала джинси синові, ще хочу куртку, але в магазині її нема, буду на сайті замовляти

Чижик Пижик• 09 февраля 2022
Маю на увазі, що в магазині може не бути того, що ви хочете. Я спеціально в Форум ходила, щоб поміряти, бо боялась прогадати з розміром. Виявляється, що там і половини асортименту нема того, що є на сайті
автор И_В_офигительных_штанах • 09 февраля 2022
Ответ дляЧижик Пижик
На сайте не появляется мой размер( есть только в форум львове!
Ответ дляЧижик Пижик
По все Украине только то что я хочу есть в форум львове в моем размере(