працюють супермаркети, аптеки.
Люди скуповують їжу та медикаменти.
На заправках шалені черги були, зараз вже вільно (одну проходила зранку і нещодавно)або всі заправились або паливо закінчилось. До банкоматів також черги великі, більшість приймають готівку, не всюди можна розрахуватись карткою.
Хліб закінчився ще зранку з 9 год вже не було, решта продуктовий кошик можна назбирати
Хто хтів той виїхав в села, до кордону, ніхто нікого не евакуює.
Решта сидимо вдома.
Зранку лунала сирена, десь після 15-00 також кажуть що чули, особисто я не чула