«Такої кількості втрат військовослужбовців за такий час бойових дій Росія не зазнавала за увесь час свого існування ще в жодному збройному конфлікті, який розпочинала, – йдеться в повідомленні. – Російські матері відправляють своїх синів на вірну смерть, бо Збройні сили України стійко тримають оборону і будуть боронити свою землю від окупанта».
lemonchella• 25 февраля 2022
Конечно правда! Это женский форум- тут самая правдивая и оперативная информация
is29091989• 25 февраля 2022
Ответ дляVShpak
Слава Украине
Знаєте, чесно я уже боюсь казати Слава Україні - бо ми і правда прославились можна сказти, тепер про нас говорить весь світ…. Хочеться сказати Бог з Україною або Боже бережи Україну!
Незнаю можливо себе накрутила за ці два дня страху, але уже незнаю які слова і молитви говорити, щоб пошвидше це все закінчилось. І ця нечисть від нас відстала 🙏🏻
lemonchella• 25 февраля 2022
Ответ дляVShpak
Это правда !
Не нервничайте )
Да я нервничаю и этому есть оправдание! Нахожу много фейков уже не знаю кому верить
Ответ дляis29091989
С нами Бог !
Наша сила в единстве ! Мы нация !
Молимся, сохраняем спокойствие, верим в победу !
Наша сила в единстве ! Мы нация !