Мусяндра• 26 февраля 2022

Видалили мій пост.

Я не розумію що порушила, але я не хотіла . Просто спитала обстановку по своїй області. Це не дозволено?
Yanahapy• 26 февраля 2022
Ні 😂. А навіщо Вам? Ви підете захищати?

DamianaD• 26 февраля 2022
Погортайте стрічку
Кальдера• 26 февраля 2022
И правильно слелали
Kabizyaka• 26 февраля 2022
Будь-ласка, не поширюйте чутки і фейки. Дякую за розуміння!
иркин• 26 февраля 2022
Ні, не дозволено.
menina• 26 февраля 2022
Порадниця перестала бути душевним болотцем, де можна писати що хочеш. Тримайте язик за зубами, стосовно об´єктів, стану доріг і т.д.
tarveldy• 26 февраля 2022
❗️Увага!

Форуми та групи у месенджерах WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Київщини масовано заполонили однакові повідомлення.

Автори дописів активно розпитують наступне в різних варіаціях:
’1. Как проехать в Киев?
2. Кто может подвезти меня с маленьким ребенком в Киев?
3. Как проехать из Броваров в Борисполь?’

У всіх авторів є однакова особливість: всі вони — нові учасники груп Київщини, долучились до груп лише з 25 лютого.

Шановні мешканці Київщини, будь ласка, будьте уважними і обережними! Особи, які розпитують інформацію про маршрути переміщень, — це ВОРОЖІ АГЕНТИ, які збирають інформацію. Не пишіть маршрути руху, як і куди дістатись та де ще є вільні і доступні дороги.

Якщо ви побачили на форумі питання, як наведено вище, натисніть на профіль автора опитування і в разі, якщо він є новим учасником форуму (долучився до спільноти лише вчора чи сьогодні), то:
1. подавайте скаргу адміну групи.
2. великими літерами в коментарях пишіть, що автор опитування — це ворог, який збирає інформацію.

💪🇺🇦Бережіть свої життя! Все буде Україна!
☝🏻Зупиняйте #інфотерор

bysinka• 26 февраля 2022
У вас есть группы по своей области , соседи - можно там спросить, больше будет конкретики
Romashka belaya• 26 февраля 2022
Ответ дляKabizyaka
В цей час як ніколи,хочу писати українською мовою,як же мені соромно,що розмовляла на ФУ
Добре хоть с дітьми вистачило розуму привчити
Вибачте, емоції
MiraTarot• 26 февраля 2022
Ответ дляbysinka
у меня например конкретика только с советчицы. Потому что новости 1+1 показывают позже, в телеге много спама, а у соседей что спрошу? 2 этажа дома и 10 квартир. каждый в норке сидит по себе
irina _d• 26 февраля 2022
Ответ дляtarveldy
❗️Увага!

’1. Как проехать в Киев?

1. подавайте скаргу адміну групи.

☝🏻Зупиняйте #інфотерор
Админы! Закрепите, пожалуйста, вверху это сообщение отдельной темой!
menina• 26 февраля 2022
Ответ дляMiraTarot
ми вже не можемо писати так, як раніше
скрізь диверсанти, порадницю читають і моніторять
лише загалі фрази, ніякої конкретної інформації писати не можна
MiraTarot• 26 февраля 2022
Ответ дляmenina
ми вже не можемо писати так, як раніше
ну ладно((( просто вы, девочки, моя поддержка. я одна с котей и страшно(( а о нашей области новостей мало
Marka34• 26 февраля 2022
Расеяне! ЗАБЕРИТЕ С УКРАИНСКОЙ ЗЕМЛИ ТЕЛА ВАШИХ ПОГИБШИХ!
menina• 26 февраля 2022
Ответ дляMiraTarot
так, це буде набагато важче, але вимушена міра