Лукашенко выступил по Украине.
— Причиной начала военной операции на Украине стала атака с ее стороны
— На Украине нет ни одного белорусского солдата и ни одного белорусского патрона
— до сих пор Киев никто не бомбил
— В Белоруссию с Украины привозили оружие и готовили бандформирования для провокаций
— Конфликт на Украине - цветочки, если продолжит развиваться, будут ягодки
— День два – будет война, а через три дня – мясорубка
— «Наполеончик» (про Зеленского) обратился к Беларуси и советовал, что делать! К кому он обращается? Мы же всегда по-человечески относились к украинцам!
— Россияне с территории Беларуси запустили две ракеты, поскольку Киев развернул 3-4 ракетных дивизиона у границы.
— Беларусь не позволит ударить по России с севера и запада
— до сих пор Киев никто не бомбил
Горіти вам всім зрадникам в пеклі, я просто в шоці з цих заяв
Я просто настільки вдячна президенту, що зробив заклик знімати реальні події, не заблокував зв’язок і доступ до Інтернету, увесь світ побачив справжнє обличчя і Росії, і Білорусії
Ваш психолог• 27 февраля 2022
Є в мене така думка,що саме на них розвернуться скоро.
Лише зачекають,коли з голою жупою залишаться,поки ’допомагають’
Люблю Україну• 27 февраля 2022
Росіяни, білоруси! Відкрийте очі подивіться хто ж вами править. Два йобнутих маразматика !!!
PieceOfcake• 27 февраля 2022
Автор, я теж в шоці, щойно прочитала. Чому такі люди взагалі живуть на землі. Це не просто мразина, це якийсь диявол на землі. Сподіваюсь, його чекає доля Муссоліні.
Ответ дляalena2013
Можно ссылку на это заявление?
Там є декілька заяв, він ці слова говорив в розмові з макроном, можете знайти новини, що вони обговорювали
НамСвоюРобити• 27 февраля 2022
Ответ дляalena2013
Я не понимаю, почему против Белоруссии не вводят санкций.
Вже почали. Як співучаснику.
Ответ дляannetka_zaraza
Так и не нашла. На всех сайтах почти одно и то же.
За інформацією пресслужби Лукашенка, він назвав «фейком» інформацію про можливе розміщення ядерної зброї на території Білорусі. Лукашенко заявив, що «якщо народ Білорусі не душитимуть, не лише про ядерну – і про звичайну зброю не може бути мови».
Ответ дляannetka_zaraza
Товаришки рідна сестра живе в Мінську. В них все заблоковано, новин немає ніяких, ютуб не працює. Вони ізольовані від світу. Ця сестра в Мінську розказує всім знайомим реальну ситуацію, їй ніхто не вірить