...ALENA...• 28 февраля 2022

Наши туристы застряли

Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
И что вы теперь предлагаете? Бить простых россиян, чтобы выместить на них свою злобу и агрессию на политику руководителей Раши?
Що я пропоную -- для початку, пропоную вам відповісти на одне маленьке питання: чий Крим? Після вашої відповіді з задоволенням подискутую з вами і висловлю усі свої міркування з питань війни.

kollarova-oksana• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Наши туристы бьют русских туристов что бы мозги протрусить от зомби раше Тв.
Марійка11111• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Да, я серьёзно. Политики преследуют свои цели, а страдают при этом обычные люди, с обоих сторон.
Где адекватность в призывах везде бить простых людей, только потому, что они русские?
Хай вчать вислів « Слава Україні» та « путін хуйло», тоді їх чіпати ніхто не буде)))
LediArt• 28 февраля 2022
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляkollarova-oksana
Удалено администрацией...
Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Удалено администрацией...
Вас особисто хтось побив? Чи є офіційні дані про постраждалих жінок і дітей? Нема, а отже припиняйте тут своє провокаторство. Ваша улюблена Рашка без оголошення війни напала на мирну Україну, в нас є загиблі від обстрілів діти. Розкажіть їх мамам про ’мирних рассєян’... Безсовісна.
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Удалено администрацией...
Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Удалено администрацией...
Якщо ви вирішили для себе, що вам когось ’потрібно бити’, то не приписуйте свою думку іншим і тримайте її при собі. Захисниця ’мирних рассєян’...
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Тут суспільний форум, тому кожен може висловлювати свою думку. У вас забула запитати, що мені писати.
Якщо ви схвалюєте побиття простих людей в залежності від території їх проживання, то для мене це не зовсім адекватно. Потрібно в будь-якій ситуації залишатися людиною.

Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Де докази побиття?
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Де докази побиття?
Запитайте у автора старпосту, яка це виложила.
Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Автор старпосту нічого не писала про постраждалих від побиття. А ви тут з впевненістю говорите про якихось побитих російських жінок і дітей. То я вас питаю -- де вони? Де постраждалі?
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Ви вже не перший раз в цій темі неправильно розумієте написане. Я не збираюся вам по десять разів пояснювати те, що ви не зрозуміли.
Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Не трудіться, мені щодо вас все зрозуміло.
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Нащо ви тоді біжіте за мною та закидуєте запитаннями, якщо вам все зрозуміло?
Бонні Паркер• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Всього найкращого. Не пишіть мені більше, будь ласка.
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляБонні Паркер
Здається, це ви мені постійно пишете. Я рада, що ви нарешті від мене відстали. Всього доброго
ksusha1155• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Штааа???? Дамочка, с вашего молчаливого согласия умирают наши люди! Сидите там тихо и сосете у вашего пуйла-спасителя десятый срок, вот и получите, кровь на ваших руках, теперь не отмыться вам никогда! Простые граждане мля..
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляksusha1155
И что вы теперь предлагаете делать с простыми россиянами?

ksusha1155• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
ПрАстые рАссияне были отпижжены по заслугам в Египте.
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляksusha1155
Удалено администрацией...
ksusha1155• 28 февраля 2022
Ответ дляlioness40
Удалено администрацией...
Лично голосовали за карлика фашиста. Так понятнее??? Идите дальше смотрите раша тудей вместе с военным кораблём.
lioness40• 28 февраля 2022
Ответ дляksusha1155
Удалено администрацией...