Ищу-брожу• 09 декабря 2022
Юля подруга Самвела адамяна курит?
Кидстаффовна• 09 декабря 2022
А Юля это та которая в шоу снималась и у неё дочка , шоу про супер маму?
Муж у неё какой то стремный не мог её обеспечить?
Kapitoshka-4fe1• 09 декабря 2022
Ответ дляКидстаффовна
Нє, не та
Пасти Ла• 09 декабря 2022
Та вона і раніше наче курила, ще коли нехотіла зніматися у відео Самвела, най собі курить, що тут дивного, курить якесь гло чи айкос.
Пасти Ла• 09 декабря 2022
Ответ дляКидстаффовна
Ні, не та.
Кидстаффовна• 09 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Це фото із відео, відео публічні.
Дякую, первый раз её вижу
Пасти Ла• 09 декабря 2022
Ответ дляКидстаффовна
Дякую, первый раз её вижу
Та вона і не знаменитість, персона, яка дружить з відомим блогером Самвелом із Дніпра.
Плету интриги• 09 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Нормальна дівчина, працює, ніс не задерла, котиків любить . Самвел зажрався на кацапських підписниках, але то таке, халяву любить
Пасти Ла• 09 декабря 2022
Ответ дляПлету интриги
Так, Самвела я вже не дивлюся давно, я терпіти не можу оте збіговисько ту Надю, маму його, що там дивитися?
Особливо зараз під час війни, інтереси змінилися, але інколи заглядаю подивитися чи є що цікаве там на каналі, але ні нічого цікавого я там не бачу .