От і треба було їм цього?
Що ж це в голови потрібно вливати, щоб вірити що вони праві, навіть, якщо весь світ проти них?
Ответ дляAsya.od
Санкции от Чечни😂😂😂😂
Це ніби сайт трольної псіхушки😂
I_Love_London• 28 февраля 2022
Ответ дляP.lili
Краще нехай москаляки на мітлах літають
СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Так, а ми їх будемо відстрілювати!
Героям СЛАВА!!!
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Ответ дляУслада
Визжат везде, в своих и чужих аэропортах, деньги заканчиваются, приятно их читать, то ли еще будет

А где вы читаете? Хочу тоже почитать про скулеж на Бали или канарах, как им тяжело
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Ответ дляpussistik
Я теж не розумію. весь світ почали щимити з усіх боків за ’спец операцію в Україні’ а вони суки дибільні морди включають і б´ють себе в груди ми визволітєлі от фашизм ми поганого нічого не робимо а нечем добро. Уроди
Он конченые наглухо
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Ответ дляs1043
Вы что, Белград - это братушки эти не введут.
Все братишки России почему то живут как бомжи.
FireKitten• 28 февраля 2022
Ответ дляAsya.od
’Перестаньте пизdить ростуристов! Вы ламаете нашу мебель’ 😂😂😂
О да )))