Расскажите. Поговорим.
Autoinstructor• 28 февраля 2022
Да, сегодня на блокпост привезла воду, и продукты. Сделала сама дома домашнюю колбасу, привезла. Я на машине. И еще поеду скоро.
Echinaceia• 28 февраля 2022
Гроші
Продукти та гігієнічні засоби ( у нас збирають зараз і збирали в 14-15 роках).
Зараз в селі,то тут теж постійно потрібні як не продукти, то ще щось для територ. оборони.
Майстерня домашнього текстилю• 28 февраля 2022
Поповнила мобільні телефони знайомим військовим, мобільний зв´язок дають безкоштовно, а інтернет ні.
dahashutka19• 28 февраля 2022
Отправили деньги и скупились немного. Пока так. Хотели ещё медикаменты купить, но в аптеках мало что осталось
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Информацией помогала. Пока не отрезали связь с моими. Деньгами. Не знаю что ещё сделать.
Татьяна-bfd8• 28 февраля 2022
Мои знакомые, у которых я нахожусь , тепловизор помогли передать обороне, потом прицел и аккумуляторы
Женщина_в_лосинах• 28 февраля 2022
Ответ дляСобака сутулая
Перевела все деньги с бонусной карты.
тоже. там мелочь. но все же
КВІТКА-6965• 28 февраля 2022
Єпідтримка і бонус+ перевела.
Чоловік возить гуманітарку з Польщі та перевозить сюди жінок дітей безкоштовно
lana vinogradova• 28 февраля 2022
450 грн на ’Повернись живим’
220 на ЗСУ
трохи продуктів, теплі речі теробороні
інформаційно теж підтримую нашу боротьбу з росіянами
220 на ЗСУ
трохи продуктів, теплі речі теробороні
Marika2012• 28 февраля 2022
Гроші ковідні та з бонусної картки 2500,купила шкарпеток теплих 20пар,крупи різної по пачці,макаронів,хліб,чай,каву,тушонку 5банок свинну,1кг масла,2 пляшки олії та батарейки алкалайн 20шт.
Cамая умная• 28 февраля 2022
можна здавати кров
також можна своїм знайомим з інших країн розсилати посилання на допомогу українській армії і людям, які постраждали
можна об´єднатися з місцевими волонтерами і допомагати людям у себе на районі
можна інформаційну війну вести, он хакери що зробили із рос заправками