Это был 1 раунд
Haunted house• 28 февраля 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Вот и мне непонятно. Еще чтото решить через пару дней. А через пару дней Сумы вынесут, Харьков разнесут и Киев разбомбят. Про юг страны вообще молчу
А что с югом?
Ответ дляVlada-Maria
З терористами переговорів не ведуть, їх знищують, а вже з уцілілими недобитками можна вести переговори про здачу в обмін на життя. Путін і рашисти розуміють тільки силу. Тому нищити треба цю орду і гнати аж до наших кордонів. А тоді вже можна і про переговори подумати
Удалено администрацией...
Ці переговори - це психологічна зброя проти нас. Та сторона саме тому їх і придумала, щоби ми отримали якусь примарну надію на припинення вогню, а коли його не відбудеться, саме так і нили, як ото ми вище і починаємо нити - Ой, та люди ж помирають, та гради стріляють... Так, стріляють. Так, помирають.
І так буде, поки наша армія їх не переможе. Дива не відбудеться, чарівник на голубому вертольоті не прилетить.
Тому наше завдання - тікати з лінії вогню подалі, хто не вміє воювати, і залишатися на посту тим, хто вміє.
Бідкатися і розводити руками неправильно.
Перемовини на даний момент приносять нам шкоду. Не зважати і робити своє.
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляНаtаша
Удалено администрацией...
У вас була чудова можливість вийти наперед і не пустити. Бравади нема, є чітке розуміння ситуації. І досить уже пукалкою-ядерним ударом лякати. Не буде його, можу поспорити.
А ви вже лягли і просите? Чи мало шандарахнуло, що ще не дійшла проста істина: попустимо зараз - завтра буде ще більша кров і руйнування. Чогось думала, що цих пару днів ’а какая разніца’ головного мозку вже у всіх вилікували російські снаряди
почему они допустили, чтобы до Херсонского моста русская техника себе спокойно ехала. и бомбили их уже возле моста, возле населенных пунктов? почему они сразу не заблокировали все выезды из Крыма? там почти поле, разбивай - не хочу и мирные не пострадают. так нет же, они мимо нас едут себе спокойно куда хотят
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляА_К_М
+1000000000000, ще й затягування грає на руку рашистам, дозволяє підтягнути підмогу. До речі, помітили як раптом, ніби по відмашці, активізувались мизаміри і нададагаварівацца всіх мастей? Чергова інформаційна війна, для цього і вдарили градами по житлових кварталах.
Надіюсь, мизаміри не забули до чого призвело так зване ’припинення вогню’ і ’розведення’ на Донбасі?
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Ответ дляVlada-Maria
Вы рады войне? Вы человек вообще?
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляНаtаша
Удалено администрацией...
От ві будемо домовлятись, на наших умовах. Але у вас є шанс домовитись на своїх, спробуйте.
JannyMoney• 28 февраля 2022
Ответ дляЛеннешка
Я не понимаю Европу. Неужели они не понимают, что следующие будут прибалты, потом Польша
Это как снежный ком
а что там понимать? если они вмешаются, то начнется третья мировая с атомным оружием. А если не вмешаются возможно Путин остановится на Украине. Им жалко своих людей.
JannyMoney• 28 февраля 2022
Ответ дляЛеннешка
Я в шоке от инфо Россия 24
Говорят что грады ютубе украинские по своим Харьковским
Что Бердянск и энергодар под контролем России
Пиздеж!!!!
да, Украина сама себя решила убить.
Ну это уж совсем дураком надо быть, чтобы в такое верить.
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляНаtаша
Вы рады войне? Вы человек вообще?
досить так бездарно тролити, а то не заплатять. А іудині срібняки колом стануть в горлі. І відчепіться, нарешті, від українців і України
Ответ дляVlada-Maria
Всіх вилікували - то от, на жаль, піддаються люди на ворожу пропаганду.
Або, радше - враховуючи конкретні характерні фразочки - свідомо її розповсюджують.
Ответ дляVlada-Maria
Ответ дляВладусик
Пиздец блять , сколько можно договариваться.Надо,чтоб ещё больше людей сдохло!???Сколько можно людей в страхе держать??Люди звереют уже от голода, мародёрство идёт.Болт они ложили на людей и тот и тот!
Как вы себе представляете, расскажите. Как это происходит?
Я понимаю ваш гнев. Но посмотрите хотя бы техники проведения переговоров в продажах. Раундов будет не менее трёх. Думаю, четыре. В тайне надеюсь, что пуйло уберут свои. Не зря наши приволокли гостя.
Vlada-Maria• 28 февраля 2022
Ответ дляА_К_М
Та яке піддаються, подивіться на нік.... людина працює, так само, як і ті, що за іудині срібняки мітки ставлять
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...