Просто хочу залишити це тут
АдеКВАтная• 02 марта 2022
Ответ дляdikajad
Зеленский опять предлагает переговоры. Все может быть. У меня предсказание на 7-е марта
А восьмого березня будь ласка голову уйла покладіть у тему в топі 😁
Добрая феечка• 02 марта 2022
Чоловік мені це ще вчора сказав, коли поламався мій телефон, а відремонтувати його нема де.... Так і сказав, війна закінчиться 3го, потім відремонуеш, чи інший купиш. Так що, ви з моїм чоловіком на одній хвилі! А мені телефончіг срочно треба!
alenka3108• 02 марта 2022
По сообщениям Пентагона, Раша израсходовала 80% своего гнойного запаса, сосредоточенного на границе. Так что ещё 20% и баста карапузики! 3 марта - день победы Украины над рашабеларусским оккупантом!🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Be.queen.Shop• 02 марта 2022
Дiвчата, дiйсно давайте всi разом загадаємо! Сіла мислі🙏🤩
Війна в Украіні скінчиться нашою ПЕРЕМОГОЮ
3 березня 2022 року !!!!
АдеКВАтная• 02 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Бл... я пішла дивитись яке сьогодні
Друге, ще трохи.
Муркамурковна• 02 марта 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Друге, ще трохи.
Дай Боже
Якшо правда я автору ящик шампанського пришлю
АдеКВАтная• 02 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Дай Боже
Зафіксовано
Муркамурковна• 02 марта 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Зафіксовано
Я слів на вітер не кидаю.. Дай боже дожити!!
АдеКВАтная• 02 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Все буде добре, бо з нами сила неймовірна.
Лягаємо спочивати в мріях про мир
Муркамурковна• 02 марта 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Лягаємо спочивати в мріях про мир
Муркамурковна• 02 марта 2022
Ответ дляДекабристка
Я ще чекаю, що Хуйло 5-го сдохне
Вже не перший раз бачу цю дату
Розірве від злості
Yog-Sothoth• 02 марта 2022
Только уж жить в эту пору прекрасную, уж не придется ни мне ни тебе. Навеяло энергетикой 2-х воздушных атак.