ZhukOlena• 02 марта 2022

Щойно приїхала евакуаційним потягом до Львова

Виїзджала з Дарницького вокзалу. Людей багато, їдуть стоячи, але найбільше мене обурили чоловіки - які відштовхували жінок з дітьми і ломилися в потяг. Гниди.
В потягу люди дуже агресивні, кожен сам за себе. Обурюють дами з собачками. Так, розумію що шкода, але коли на пероні стоїть мати з малою дитиною і плаче - які нафіг тварини?
В поїзді душно, якщо будете їхати, беріть багато води. Хоча б 2 літри на людину. І ліки, нашатир, валідол і т.д. Тепло не одягайтеся, там дуже душно. Я зняла светр і їхала в бюстгальтері - хай недомужики з потяга любуються.
Бажано щоб вас хтось посадив - мене з дитиною звалили з ніг і ледь не затоптали, якби не чоловік ( він не їхав, тільки допоміг сісти). Речей багато не беріть - люди пруть багажі, які займають таке дорогоцінне місце.
Якщо щось буде цікавим - відповім
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
А люди всі сиділи і стояли? Спали сидячи? А як на верхніх полках?
Не було єднання людей?
Просто запитую, їхати не буду. Цікаво,як зараз все
І в тамбурі на підлозі сиділи

prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляleksa04
А что тут такого? Полный вокзал (был сегодня пост в инстаграме) брошенных животных прямо в переносках во Львове и привязанных к столбам, разве это нормально
Боже (((
Татка в Тапках• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Як Вам сказати....коли чоловік мене ледве впихнув в тамбур в останню мить - я побачила на пероні дівчину з немовлям, яка плакала. Людське життя- найбільша цінність
Не все могут предать и оставить. Уже куча собак, породистых, бегает по городу( брошенные, голодные)- немогу на такое спокойно смотреть.
У нас в городе девочка за 4т грн сегодня ездила за своим кроликом...
euhunter• 02 марта 2022
Выбрались - и слава богу! Спасибо, что написали свою историю.
ValentinaD• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Кинула
Спасибо
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Їхала інтерсіті. Мало адекватних і готових допомогти. Кожен сам за себе. Паніка - страшна річ
Просто мені здавалося,що все буде навпаки ((
Ameli20• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Так лучше бы недомужиков выпихивали. Мы в ответе за тех кого приручили!!!!
Белоснежная• 02 марта 2022
А где вы остановились?
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ дляeuhunter
Будь-ласка

prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
І в тамбурі на підлозі сиділи
Жах.
Ну Ви вже це пережили. І добре. Забудьте,як страшний сон (
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ дляБелоснежная
А где вы остановились?
Рідня
Натусик_13• 02 марта 2022
Я їхала цим потягом вчора. Мужики сиділи з мордою цеглиною, а матері в тамбурі давилися з дітками((( і їх не 1 чи 2, а багато
agapo• 02 марта 2022
Ответ дляКальдера
А вот тут я стану на сторону животных. Они тоже члены семьи и люди, которые их не бросают в такое время, большие молодцы.
Очень спорный и неоднозначный вопрос. Так как вот если бы мы решили с ребенком ехать, то мы бы наверное не смогли- у него бы был приступ, если там много собак, а я так как понимаю их много. Ребенок или собака. Выбор?! Причем не выбирать нельзя... Да, и машины нет.
agapo• 02 марта 2022
Ответ дляКальдера
Не все мужчины сегодня мужчины((
Это да
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляНатусик_13
Підари

Я думала,що війна нас всіх зблизить...
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ дляНатусик_13
Це правда. Треба їх у Львові зустрічати - і на передову
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Жах.
Так. Найголовніше що моя малеча в безпеці
Sold• 02 марта 2022
Я сьогодні десь відео бачила з вокзалу, і дуже мене напрягли пані , які тягнуть за собою валізу розміром із себе, причому одна валіза на кожну (мама, дочка). Куди їх вперти ті валізи?!
Всього не забереш
Lilittte• 02 марта 2022
Ответ дляНатусик_13
Почему мужикам вообще не запретят в поезда садиться ?
Нет,это позор просто
Мой давно в самообороне,а эти сволочи как крысы сидят по вагонам
Нет слов

нижник• 02 марта 2022
В поїзді не було людей з квитками? Якось дивно, подруга їхала в комендатські дні і там були і люди з квитками і інші. Ми купили квиток, але не знаю на що розраховувати, бо на всю сімю квитків не вистачило.
Sold• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
А дітки маленькі у Вас? Школярі чи садочок?
У мене двое малих, садок, не уявляю як самій з ними їхати
Lilittte• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Прямо с поезда
Чтоб не повадно было ехать сидя с наглыми мордами,пока женщины и дети стоят
Фу,твари !
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ дляSold
Всього не забереш
100%
Lilittte• 02 марта 2022
Ответ длянижник
Сейчас же бесплатно все едут
Svitlana7• 02 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Боже (((
Це неправда, вже спростували цю інформацію. Залишили пару собак, які були агресивні і паару котів. Всіх забрали в притулок для тварин
нижник• 02 марта 2022
Ответ дляLilittte
Нет,это позор просто
Нет слов
Не судите! Многие кто едут как раз из категорий льготных, не из льготных на машинах едут. Много папа многодетных и т.п. Их и на границе выпускают.
автор ZhukOlena • 02 марта 2022
Ответ длянижник
Може в інших випадках якось по іншому. В мене був треш. Квиток до дупи
Selena*• 02 марта 2022
Ответ длянижник
Знайома родина: тато, мама і троє діток заїхали сьогодні до Польщі. Але були документи в усіх
bublusik• 02 марта 2022
Ответ дляFotografkiev
Ещё можно через Караваевые Дачи уехать электричкой. Вчера выехали в Хмельницкий, да дольше, но людей было не много и все сидели.
А во сколько ехали??как расписание узнать?
нижник• 02 марта 2022
Ответ дляLilittte
Сейчас же бесплатно все едут
нет, билеты продают. Подруга была в поезде их садили на совбодные места, в купе заходили люди с билетами. Билеты люкс есть в продаже за 1800. Я думаю и там бесплатно, но навреное белетникам не могут отказать