Виїзджала з Дарницького вокзалу. Людей багато, їдуть стоячи, але найбільше мене обурили чоловіки - які відштовхували жінок з дітьми і ломилися в потяг. Гниди.
В потягу люди дуже агресивні, кожен сам за себе. Обурюють дами з собачками. Так, розумію що шкода, але коли на пероні стоїть мати з малою дитиною і плаче - які нафіг тварини?
В поїзді душно, якщо будете їхати, беріть багато води. Хоча б 2 літри на людину. І ліки, нашатир, валідол і т.д. Тепло не одягайтеся, там дуже душно. Я зняла светр і їхала в бюстгальтері - хай недомужики з потяга любуються.
Бажано щоб вас хтось посадив - мене з дитиною звалили з ніг і ледь не затоптали, якби не чоловік ( він не їхав, тільки допоміг сісти). Речей багато не беріть - люди пруть багажі, які займають таке дорогоцінне місце.
Якщо щось буде цікавим - відповім
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляleksa04
А что тут такого? Полный вокзал (был сегодня пост в инстаграме) брошенных животных прямо в переносках во Львове и привязанных к столбам, разве это нормально
Боже (((
Татка в Тапках• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Як Вам сказати....коли чоловік мене ледве впихнув в тамбур в останню мить - я побачила на пероні дівчину з немовлям, яка плакала. Людське життя- найбільша цінність
Не все могут предать и оставить. Уже куча собак, породистых, бегает по городу( брошенные, голодные)- немогу на такое спокойно смотреть.
У нас в городе девочка за 4т грн сегодня ездила за своим кроликом...
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
Їхала інтерсіті. Мало адекватних і готових допомогти. Кожен сам за себе. Паніка - страшна річ
Просто мені здавалося,що все буде навпаки ((
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляZhukOlena
І в тамбурі на підлозі сиділи
Жах.
Ну Ви вже це пережили. І добре. Забудьте,як страшний сон (
Натусик_13• 02 марта 2022
Я їхала цим потягом вчора. Мужики сиділи з мордою цеглиною, а матері в тамбурі давилися з дітками((( і їх не 1 чи 2, а багато
Ответ дляКальдера
А вот тут я стану на сторону животных. Они тоже члены семьи и люди, которые их не бросают в такое время, большие молодцы.
Очень спорный и неоднозначный вопрос. Так как вот если бы мы решили с ребенком ехать, то мы бы наверное не смогли- у него бы был приступ, если там много собак, а я так как понимаю их много. Ребенок или собака. Выбор?! Причем не выбирать нельзя... Да, и машины нет.
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляНатусик_13
Підари
Я думала,що війна нас всіх зблизить...
Ответ дляНатусик_13
Почему мужикам вообще не запретят в поезда садиться ?
Нет,это позор просто
Мой давно в самообороне,а эти сволочи как крысы сидят по вагонам
Нет слов
Нет,это позор просто
Нет слов
Ответ дляLilittte
Нет,это позор просто
Нет слов
Нет,это позор просто
Нет слов
Не судите! Многие кто едут как раз из категорий льготных, не из льготных на машинах едут. Много папа многодетных и т.п. Их и на границе выпускают.
Ответ длянижник
В поїзді не було людей з квитками? Якось дивно, подруга їхала в комендатські дні і там були і люди з квитками і інші. Ми купили квиток, але не знаю на що розраховувати, бо на всю сімю квитків не вистачило.
Може в інших випадках якось по іншому. В мене був треш. Квиток до дупи