Kristal2013• 02 марта 2022
Ответ дляНетта
Удалено администрацией...
Интересно, что забыли в этой теме такие нежные на психику дамы?
Ответ дляok1904
Вчора було обговорення, що жінка, яка спілкується матюками перш за все не поважає себе.
Все добре , але не матюки.
Я не спілкуюся матом. И до недавнего времени никогда бы такое не запостила. Впредь буду в теме поста указывать ’Осторожно. Мат’. Чтобы люди, подобные Вам, не испытывали культурный шок
Elina Zorina• 02 марта 2022
Ответ длякофейня
Усі бажають хрена окупантам, і посилають нахуй!
Назва теми Увага! Перевірена інформація! в розділі Політика це для чого так жартувати в умовах воєнного стану ?
Elina Zorina• 02 марта 2022
Ответ дляЛаодика
Что такое флуд? Просветите пожалуйста
марнослів´я, повідомлення в інтернет-форумах і чатах, яке займає (в багатьох випадках) певні обсяги і не несе якоїсь нової чи корисної інформації. Крім того, на форумах флудом називають будь-яке повідомлення, яке не стосується теми форуму (офтопік).
Особа, яка поширює флуд, називається флудером.
HelterSkelter29• 02 марта 2022
Ответ дляЛаодика
А щодо мене, я обожнюю спилкуватися матом.
Ответ дляElina Zorina
Вірно, за флуд ще й наказують
Coffee is Love• 02 марта 2022
Ответ дляok1904
Все добре , але не матюки.
А с чего вы взяли, что автора темы это волнует?
Ответ дляZelenkа
А може тому, що зараз у більшості тривога і сидять у ваннах і витрачають дорогоцінний заряд телефону, щоб відкрити цю херню. Дивно, вас не стосується? Польскіє бєжєнци?
Нет, не беженцы. Я тоже уже третий день сижу периодически, только не в ванной (говорят это не безопасное место), а в коридоре. Но даже если бы была польским беженцем - кто вам даёт право их осуждать? Каждый спасается как может. И не думаю что к тех, у кого проблемы с зарядкой телефона будут сидеть на советчице.