IREN1382• 02 марта 2022

Що значить зареєструватись на кордоні Польщі?

Я не можу зрозуміти, якщо я не хочу оформляти статус біженця, то про яку реєстрацію йдеться?
КВІТКА-6965• 02 марта 2022
Де ви таке вичитали?
vorobchyk• 02 марта 2022
В´їжджаєте по біометрії і не треба реєструватись
автор IREN1382 • 02 марта 2022
Ответ дляvorobchyk
Дякую, заплутали мене, поляки в яких будемо жити наполягають на реєстрації і кажуть, що це так треба,це допоможе потім ....
vorobchyk• 02 марта 2022
Ответ дляIREN1382
Моя сестра по роду діяльності моніторить всі новини по тих, хто втікає від війни, бо в їх компанії багато працівників приїхали з України до Польщі і я до неї приїхала просто по біометрії. Якби треба було реєструватись, вона би мені сказала.
sandra-ko• 02 марта 2022
Ответ дляIREN1382
Может они хотят Вас временно прописать( замельдование) для получения в подальшем Pesel ( идентификационный код как у нас).
slpplp• 02 марта 2022
Да, каждый приехавший обязан зарегистрироваться в ужонде на протяжении 14 дней после приезда . Там и расспросите что и зачем
vorobchyk• 04 марта 2022
https://www.gov.pl/web/udsc/ukraina?fbclid=IwAR2Y7...
Нема тут нічого про реєстрацію