Я не можу зрозуміти, якщо я не хочу оформляти статус біженця, то про яку реєстрацію йдеться?
Ответ дляIREN1382
Дякую, заплутали мене, поляки в яких будемо жити наполягають на реєстрації і кажуть, що це так треба,це допоможе потім ....
Моя сестра по роду діяльності моніторить всі новини по тих, хто втікає від війни, бо в їх компанії багато працівників приїхали з України до Польщі і я до неї приїхала просто по біометрії. Якби треба було реєструватись, вона би мені сказала.