hapitska o• 05 марта 2022

Як краще,готівкою чи на картці?

Дівчата!питання:якщо я їду з дитиною до Львову,а може ще й далі... як вважаєте,краще готівку мати з собою чи перевести на картку?як краще зробити,вже начиталась і наслухалась,хвилююсь...а якщо банківську картку не буде приймати,якщо вийде виїхати за кордон?
manunya19• 05 марта 2022
Если Польша пишут лучше на карточке приват

english book• 05 марта 2022
У карты лучше курс,если за границу.
А по Украине лучше иметь и наличку и безнал.
автор hapitska o • 05 марта 2022
Ответ дляmanunya19
Дякую,хотілось би в Польщу,та хоч якось ...я не знаю,як краще
anfisapetrowna• 05 марта 2022
И так и так. Но большая часть на карте.
Galina_vinsport• 05 марта 2022
Если в Польшу, то лучше часть на карте и часть наличкой, но злотые купите ещё во Львове, а то тут гривны превращаются в фантики.. курс просто безумный.
Stella di mare• 05 марта 2022
В Польшу наличку не везите, только если в валюте.
tamila363• 06 марта 2022
начет карты. У меня обычная приватбанковская карта для выплат (кстати ее дают, когда платят пособие на ребенка), тут в Польше все отлично с нее платится и курс нормальный. В обменниках в торговом центре, курс выше.
автор hapitska o • 06 марта 2022
Ответ дляtamila363
Дякую