Девочки, подскажите, если выехать в Румынию можно двигаться далее в Болгарию-Турцию? Хочу выехать с детьми, у меня есть загран, у детей нет. Смогу проехать?
Спасибо за ответы!
Ответ дляЖужa
Румыния не входит в зону Шенгена, вы не сможете пересечь границу Румынии и Европы без загранпаспортов детей. По крайней мере я так поняла
Повнолітні громадяни.
Громадяни України можуть перетнути кордон України на контрольно-пропускних пунктах за наявності
біометричного закордонного паспорта громадянина Українинебіометричного закордонного паспорта громадянина Українивнутрішнього паспорта України у вигляді книжечкивнутрішнього паспорта у вигляді пластикової картки.
В окремих випадках прикордонники погоджують пропуск біженців на підставі фотокопії (ксерокопії) будь-якого з вищенаведених паспортів.
Для жінок, неповнолітніх дітей (тобто дітей до 18 років) і чоловіків від 60 років відсутні будь-які обмеження для перетину кордону.
У зв’язку із введенням військового стану в Україні перетин кордону України чоловікам віком від 18 до 60 років – заборонено.
Ответ дляЛеска
Повнолітні громадяни.
Читайте внимательно. В вашем посте речь идёт о пересечении границы Украины. А вопрос в теме о пересечении границы Страны, которая не входит в Шенгенскую зону, с страной шенгена
Не, шось вже передивилася інфо.
Ось актуальне
Доступ українських громадян до Румунії
Необхідні документи для в’їзду українських громадян до Румунії:
– Біометричний паспорт дозволяє в’їзд до Румунії без візи на період 90 днів, протягом 180 днів, що передують кожному дню перебування;
– Національний паспорт, що супроводжується візою з двома або більше дійсними дозволами на в’їзд/проживання, виданими іншими державами-членами ЄС, державами ЄЕЗ або Швейцарською Конфедерацією, з метою транзиту або на період 90 днів, протягом періоду 180 днів , що передують кожному дню перебування;
– Національний паспорт, що супроводжується в’їзною візою/дозволом на малий прикордонний рух/дозволом на проживання, виданим органами влади Румунії, з дотриманням терміну дії та права проживання, встановлених відповідними документами.
Якщо громадяни подають заяву про надання притулку в Румунії, в’їзд в країну можна здійснити на підставі іншого виду документа, що посвідчує особу (національний документ, що посвідчує особу, свідоцтво про народження тощо) АБО на підставі заяв особи, без документа, що посвідчує особу, з гуманітарних міркувань.
Громадяни України звільняються від карантину незалежно від того, чи прибувають вони безпосередньо з України чи транзитом через Республіку Молдова.
Якщо безпекова ситуація з безпекою не дозволяє повторного в’їзду на територію України до закінчення терміну, на який дозволено в’їзд і перебування на території Румунії, громадяни України зобов’язані повідомити у найближчий територіальний орган з питань імміграції.
Кроки для отримання притулку в Румунії
Іноземні громадяни або громадяни без громадянства отримують доступ до процедури надання притулку з моменту волевиявлення, вираженого в письмовій або усній формі.
Заяву про надання притулку може подати будь-який іноземний громадянин, який перебуває на території Румунії або в пункті перетину кордону.
Форма заяви про надання притулку буде заповнена особистими даними, а під час реєстрації з вас візьмуть відбитки пальців та сфотографують. Шукач притулку зобов’язаний подати всі наявні у нього документи, які мають відношення до його/її особистої ситуації, у тому числі його/її паспорт, та отримає натомість тимчасовий документ, що посвідчує особу шукача притулку, виданий Головною імміграційною інспекцією.
До завершення процедури надання притулку заявник має право залишатися на території Румунії та захищений від видворення, екстрадиції, примусового повернення з кордону або з території румунської держави.
У разі повернення шукача притулку/одержувача міжнародної форми захисту в Україну вважається, що він/вона добровільно повернувся під захист органів влади країни походження і з цього моменту допомога, яку надає румунська держава припиниться.
Ось актуальне
Доступ українських громадян до Румунії
Кроки для отримання притулку в Румунії
Ответ дляЛеска
Не, шось вже передивилася інфо.
Ось актуальне
Доступ українських громадян до Румунії
Кроки для отримання притулку в Румунії
Ось актуальне
Доступ українських громадян до Румунії
Кроки для отримання притулку в Румунії
Это не спасает ситуации. Нет информации можно ли дальше ехать при отсутствии загранпаспортов