Тільки не з інтернету, бо зараз ніхто не відсилає. Шрам на обличчі (((
semenkovahka• 10 марта 2022
Индийский Боро-Ластик. Но вряд ли вы его сейчас найдете, я не знаю из какого вы города. Но из реального - мазать облепиховым маслом.
Ответ дляАмарилис
Що саме зараз на обличчі?
Сильно вдарилася кісткою,що під оком, спочатку був великий синяк, в лікарню йти навіть в голову не прийшло. А зараз синяк почав сходити, і зробився шрам в місті удару, втягується всередину, мабуть перебита тканина під шкірою. Дівчинка (((
Ответ дляKetia
Город какой? Николаев, есть начатый Контрактубекс. Но ребенку мало помогло убрать шрам
Волинська область
Ответ дляАмазонка-3bef
Ой, мазь Вам не допоможе((. Я думала, може свіжа рана, то я знаю що робити, а тут....
((
Volga_olga• 10 марта 2022
Впевнена, що у вашої доньки це пройде.
Із свого досвіду - мазі/гелі не допоміжні. Але для регенерації важливо посилити кровоток
Ответ дляVolga_olga
Впевнена, що у вашої доньки це пройде.
Не знаю, воно втягується все більше по мірі заживання
Із власного досвіду можу порадити зробити самостійно олію календули.
Забирали нею у дорослих шрами і не раз.
У маленьку скляну баночку щільно накласти пелюсчточок (сухих) календули (нагіток) , залити рафінованою соняшниковою олією і кип´ятити на водяній бані не менше 5-6 годин.
Потім настояти в темному місці мінімум тиждень. ( можете не настоювати).
Мастити чим частіше , обов´язково на ніч.
Забирали нею у дорослих шрами і не раз.
Space_girl• 10 марта 2022
Мне контрактубекс уменьшил шрам, но полностью естественно не убрать его. У меня на всю спину