Олешки, Херсонська обл. Передаю естафету далі))))
nightwoman• 10 марта 2022
Ответ дляshevskaya26
Наш рідненький 🤗
І ми з українського Херсона. Олешки, дуже скучили по вам!!

Ответ дляnightwoman

А ми за вами, 😌. Сподіваюсь, що скоро ви знов зможете їздити відпочивати до нас у ліс,)))
Ответ длясуккулент
Николаев просто должен выстоять!
З таким головою ОДА-100%
Ответ дляfoxxxy Yu
Чернігів.З підвалу без світла(
Тримайтесь, любі наші! Ми вистоїмо, якщо разом
Kristal2013• 10 марта 2022
Киев. Но если по родителям и детям, то у нас большая территория : Киев - Тараща - Винница - Черкассы - Конотоп - Звенигородка - ватутино.
yana borozenec• 10 марта 2022
Ответ дляmalva08
Вже бачили новий хіт, там де військовий телефонує у готелі в Москві і бронює номери для своєї роти на 9 травня?
Ні