Олешки, Херсонська обл. Передаю естафету далі))))
ArmUkraineNow• 10 марта 2022
Ответ дляLuda1307
Сказати правду, дуже страшно. Ночі боємося дуже, літаки зкидають вакуумні бомби, а сьогодні ще цілий день стріляють. А Скабєєва говорить, що це ФЕЙК!
да 3,14зда она.
до речі на фб буквально 30 хвилин назад хтось дав її номер мобільного.
тримайтеся там!
Охтирка і Тростянець - реально переживаєм і кожний раз болить як за своє.
тримайтеся там!
Ответ дляbuterfly_2013
да 3,14зда она.
тримайтеся там!
Щиро дякую! В Тростянці там кошмар, місто окуповане в звідти гатять по Охтирці.
любительница• 10 марта 2022
Ответ дляLuda1307
Одна мало, щоночі потрібно!
И чтобы с подвала не вытащила, и сидела без воды, еды и света...тварь....
ArmUkraineNow• 10 марта 2022
Ответ дляLuda1307
та оце ж знаєм.
любительница• 10 марта 2022
Ответ дляmalva08
Не можу знайти, але ви його точно десь побачите))
Пошла искать) украинский солдат звонит в Москву, правильно? Это песня?
любительница• 10 марта 2022
Ответ дляmalva08
Це любительське відео, зняте військовими
Дякую! Пішла шукати
любительница• 10 марта 2022
Ответ дляmalva08
Нічого не видає- ні Гугл, ні фб

любительница• 10 марта 2022
Ответ дляviika65
трудно дать ссылку?
На Ютуб есть- зсу звінок в готель) москва