shevskaya26• 10 марта 2022

Доброго вечора, ми з України!!!

Олешки, Херсонська обл. Передаю естафету далі))))
ginora• 10 марта 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Вы ещё не слышали? Песня ж такая есть.не помню кто поет. На Ютуб гляньте. А ещё байрактар.
Да я как то музыку не слушаю последних две недели.
Helenny• 10 марта 2022
Ответ дляshevskaya26
Маріуполь- тримайтесь, ми за вас молимось весь час, в чому ви винні? 😢, нелюди кацапські вас катують
В мене таке враження , що рашисти мстять Маріуполю, що той в 2014 в ДНР не вступив.
Маріуполь, тримайтесь, рідненькі.
Наталия78• 10 марта 2022
Київ
Наталия78• 10 марта 2022
Чекаємо перемоги України і швидшего визволення Маріуполя і усіх окупованих і захвачених міст!
GEA66• 10 марта 2022
Мукачево!Самий захід.Перемога буде за нами!Слава Україні!
Lenchek• 10 марта 2022
Чернігів
Наталя-ля-ля• 11 марта 2022
Донецьк