Zaviriuha• 30 марта 2022

Як ви думаєте?

Всі пишуть, що кацапня хоче зробити сухопутній коридор, щоб вода була для Криму із Херсону. Через це Херсон в планах, чому тоді не можна Україні дати цю воду за кошти їм, зрозуміло, що нам не хочеться цього, але заради збереження життів прописати всі умови, всерівно планують питання по Криму вирішувати 15 років. Чи проблема тут не в воді?
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
То я ж не під анонімом, можна профіль провірити. Щавжди просто писала під анонімом. Сама заглянула в свої запитання, то є ще з 20 року, бо інші я видаляла час від часу.
я бачу тільки з 01.03.2022, я вас згадала вже, тільки аватарки вже немає
MyJoy_I• 30 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
невже не ясно, що проблема не у воді?
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
мне вот интересно, а сколько вам лет?
дивне питання, а якще повязано?
kamilla11• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Ну ясно, що ніхто не хоче воювати, але ж зараз потрібно пробувати щось зробити. А далі робити висновки і будувати сильну армію.
И смысл от этих договоров ?
Захотел запад - сам даёт оружие без всяких договоров

Есть только своя армия , флот , военное оснащение и деньги

Все остальное от лукавого
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
дивне питання, а якще повязано?
напрямую, ну как бы и ничего секретного я не спросила
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
наскільки я знаю більше 40, а вам?
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
наскільки я знаю більше 40, а вам?
удивили....почти 40, просто там такие наивные посты, что прямо так и веет от них мксимализмом 20-25 лет, потому и спросила
Galyna1211• 30 марта 2022
russia delenda est а до поки ми будемо ховати наших цивільних у братських могилах зруйнованих міст, ніякі договори про воду нічого не змінять
НамСвоюРобити• 30 марта 2022
Ответ дляAlina1504
Мне девочка с Чернянки (это рядом с ГЭС)говорила , что такое предлагала каховская администрация, их начали в зраде обвинять
Перемовини про це йшли на вищому рівні ще у 2ї14му.
Справа у тому, що параша наполягала на підписанні договору у таких формулюваннях, який по суті визнавав юридичну приналежність Криму їм.
Green14• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
Сказала женщина с ником «гномик» 😂
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляGreen14
Сказала женщина с ником «гномик» 😂
этому нику около 25 лет, я в свое время в 90-е работала в комп клубе админом и там у всех были ники, вот за мой мега рост он мне и достался)
Olga- da52• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Правильно, вони її вкрали силою, бо у них вибору не було. Але вони ж не здадуть Херсон без води, мають бути і якісь домовленності з цього приводу
А чем они думали когда отбирали чужую территорию?
Green14• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
Это мило 😊
НамСвоюРобити• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Ну наші кажуть, що країни інші виступатимуть гарантами при підписанні угоди, може якось буде вирішено дипломатичним шляхом, бо не знаю вже на що тоді надіятися
А ті країни в курсі?)
Бо сьогоднішні заяви говорять про зворотнє.
НамСвоюРобити• 30 марта 2022
Ответ дляZaviriuha
Наші політики вже казали з приводу цієї угоди, що там все не правильно було узгодженно. Що зараз вони зроблять по іншому, все продумають
НамСвоюРобити• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
Максималізм у згадуванні Переяславської ради?)
Можна ще Хасав´юртовські згадати, щоб ближчі у часі.
По Сирії так взагалі свіжак.
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
а я думала, що вам до 32, бо ваші пости явно не дотягують... хоча розум до досвіду немає ніякого відношення
так скільки вам? ви не відповіли
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
По Сирії так взагалі свіжак.
рашики нічого і ніколи не виконують, це їхній принцип брехливого життя
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
так скільки вам? ви не відповіли
ответила, почти 40

а ум....ну вы сейчас серьезно? т.е. вот это ’а я думала, що вам до 32, бо ваші пости явно не дотягують... хоча розум до досвіду немає ніякого відношення’ по вашему высказывание взрослого и умного человека ?)
Ksu160576• 30 марта 2022
Ответ дляgnomik724
ответила, почти 40

пропустила
так я вас читаю, і не можу зрозуміти ваш рівень як ’гноміка’
gnomik724• 30 марта 2022
Ответ дляKsu160576
пропустила
мой уровень как человека с ником гномик достаточен для того, что бы не просто озвучивать свои хотелки, а еще и понимать механизм воплощения их в жизнь, так как хотеть можно и луну, а получить только дырку от бублика