Таке безглузде запитання, я знаю. Мама скоро їде на Польшу на роботу, і я повинна їхати з нею, але чим блище до поїздки тим більше в мене бажання залишитись дома. Живем у відносно тихому місті, звичайно ніхто не знає що буде далі. Двоє дітей, і не знаю. Думаю, багато хто залишився з дітками, живуть собі. Ще начиталась що і Польша під загрозою, в такі часи не хочеться лишати рідний дім, чоловіка, але і нехтувати безпекую дітей не хочу. Вибачаюсь, за такі питання, знаю вирішувати мені, але так хочется почути і ваші думки, і щоб ви робили?
Результат:
вже голосів:
73 (51.05%)
Залишилась
70 (48.95%)
Поїхала б
Marusychka838608• 30 марта 2022
А діти з ким залишаться? Я правильно зрозуміла, ви теж їдете на роботу і діток не берете?
Ответ дляMarusychka838608
Ні, їду з дітьми, мама працюватиме, я живу за свій рахунок, тільки житло безкоштовне
Ответ дляgoodsun
У мамы уже точно есть предложение работы? А у вас, или вы не планируете работать?
Что с жильем, есть ли где жить и чем платить за жилье?
Є де жити, і є за що. Мама працює сизоно в одному і тому ж місці в Польші уже багато років
Rina_europa• 30 марта 2022
Съездите, посмотрите на других, себя покажете и вернетесь.
Тема о возвратах ниже есть.
Marusychka838608• 31 марта 2022
Ответ дляАнжелика93@
Зрозуміла, голосую.
oksana.developer• 31 марта 2022
Если есть финансы обеспечить себе жизнь в Польше, то можно. Но я бы в Польше не оставалась, а ехала бы дальше. Как беженка упасть на социал я бы точно не хотела, тогда уж лучше в Украине оставаться, если у вас спокойно в городе