Любимка-анонимка• вчера в 21:48
Це капець, натрапила в тредс
Барабан для дорослих• вчера в 22:40
Ответ дляЗоряний Шлях
А я вже якусь баришню шукала?
Я не писала, что вы ищите.
Сметчица• вчера в 22:41
Ответ дляАлина-1240
Ппц...люди деградировали..почитаешь это ’общение’ и страшно...ума меньше чем у ракушки..а потом говорят чего война
И ещё какой некрасивый украинский язык именно в ругательства, фу, аж.блевать хочется. Не позорьтесь, мовнюки!
Зоряний Шлях• вчера в 22:45
Ответ дляБарабан для дорослих
Я не писала, что вы ищите.
’Могли бы вместо той барышни сталкера найти’. Що малося на увазі?
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 22:45
Ответ дляКоко Шанель
Не применимо к этой ситуации интернет создал у людей ошибочное представление, что можно ляпать, что угодно и тебе ничего за это не будет. Но Вот сейчас яркий пример, что за свою болтовню может и прилететь. Так что думайте, что пишете, да и все.
А що має бути за ’болтовню’ в інтернеті на вашу думку? Ви хочете жити в правовій державі чи вирішувати питання з позиції сили? Подавайте в суд, пишіть заяви за наклеп чи таке не підходить? Краще ж зібрати побратимів і посестер і на стрілку, пояснити особисто вівцям таким, що за базар відповідати треба, ага ж?))
Барабан для дорослих• вчера в 22:49
Ответ дляЗоряний Шлях
Люди ищут непонятно кого, какого-то ноунейма, который ляпает что попало в интернете, вместо того, чтобы найти реального вредителя который не один год кошмарит девушек и зазывает в катакомбы «посмотреть на птичек». Может он вообще убил кого-то. Ну поищите видео «Киевский сталкер», сталкер Витя. Говнюк.
НеГолосую• вчера в 23:05
Ответ дляАлина-1240
согласна. одно быдло на скринах.
Любимка-анонимка
• вчера в 23:07
Ответ дляНеГолосую
согласна. одно быдло на скринах.
Угу. Мене вони лякають. Я взагалі вважаю, що в країні після війни може бути небезпечно через таких людей, які збились в групки - чи навіть банди. Сподіваюсь тільки, що їх меншість.
насчет вийск не понял ,,,
лично мое наблюдение ,,,
всу все от офицеров до солдат , тцк ненавидят ,,,
одной учебки тцкшников пришлось отдельную роту , блиндаж ,,,
так их и там сержанты , инструктора ночами учебными, шумовыми гранатами забрасывали ,,,
хотя надо сказать есть там чуть больше чуть меньше ,,,
отличных мужиков , реально раненных обмеженных воевавших они в самом тцк типа охраняют ,,,
люди отличные , рассказывают, объясняют , сигареты приносят , есть возможность тел дают ,,,
такие люди , есть ,,,
лично мое наблюдение ,,,
такие люди , есть ,,,
Цукрові вишні• вчера в 23:15
Ответ дляАлина-1240
💯
Плекаю думи• вчера в 23:18
Ответ длякураГАЛЯ
Чого це її мають вбити?
потому что у нас самая свободная и демократичная страна, где любых несогласных с партией уроют
Любимка-анонимка
• вчера в 23:22
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Сто відсотків. А тепер ця тупа бидлота, яка встигла потримати зброю в руках, відчути смак влади і вседозволеності, буде нести в цивільне життя свої ’панятія’ і ’романтику війни’
Так, а найстрашніше, що це вони ж будуть не поодинокі. Тобто це цілі підрозділи, які разом будуть, наприклад, будувати бізнес та «вирішувати проблеми». А що якщо ти перейдеш їм дорогу? Хотілося б вірити, що я нагнітаю, але…
долой_лама• вчера в 23:21
У нас уже сложилось так, либо ты на фронте, либо ты для фронта. Третьего не дано.
Сколько_мне_лет?• вчера в 23:23
В житті , поза інтернетом, не зустрічала таких людей. Мені здається це боти для розпалювання ворожнечі та ненависті.
Плекаю думи• вчера в 23:24
Ответ дляЛюбимка-анонимка
ага, какие-то ’свои’ стаи, которые конечно же с оружием. захотят у вас отобрать что-то и отдадите
Пишу_граммотно!• сегодня в 00:08
О, схоже на мою ситуацію. Якось в домовому чаті я скинула скрін з тг каналу, що біля наших будинків зараз стоять тцк. Так одна мені заявила, що якщо таке побаче ще раз, то мене знайде. В неї чоловік служить.
То звісно вона ненавидить всіх чоловіків, хто не йде , ще і побажала всім смерті .
Далі мені в особисті почали написувати жінки, у кого також чоловіки служать.
Це страшно жити серед таких, які вважають, якщо твій чоловік загинув на війні , то і всі інші повинні
ИМХОля• сегодня в 00:25
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дівчина звісно хвора таке казати, але таке відчуття, що її вбʼють просто…
І правильно зроблять