В каких вы городах?
Чем занимаетесь? Нашли ли работу? Где живёте? Получаете ли какую то помощь?
KaterionOK• 01 апреля 2022
Роботи в Іспанії мало, навіть для місцевих. Є варіант влаштуватися з кінця квітня в готель офіціанткою, але потрібне знання мови, хоча б мінімальне.
Я не в Іспанії, але особисто мені там пропонують роботу. Знаю англійську і іспанську мову.
Ответ дляKaterionOK
Я тоже хотела бы в отель, нахожусь в курортном городе.Испанский не знаю, но учу самостоятельно.
Не знаю, сколько меня будет содержать моя семья, но понимаю, что будет попа(
KaterionOK• 01 апреля 2022
Ответ дляиванюся
Правильно, вчіть мову. Мова завжди буде плюсом. Тим більше, якщо ви в курортному місті. Скачайте собі Свинку Пепу іспанською (не жартую). Там хороший переклад.
halla-d95e• 01 апреля 2022
Мої родичі в Барселону поїхали. На перший місяць їм надали безкоштовне житло і ,як пишуть дівчата, допомали продуктами, засобами гігієни. Далі- за свій рахунок. Роботи для жінок дуже мало. Один раз їм ( дві жінки)запропонували тимчасову роботу на два дні.