Я в Испании.Жилье предоставляют жители,еду несут со всех сторон(красный крест,соседи,школа),медицина для детей -свободно,для взрослых не знаю,школы ,кружки, бассейны,карате.Соцпомощи -0
Роботи в Іспанії мало, навіть для місцевих. Є варіант влаштуватися з кінця квітня в готель офіціанткою, але потрібне знання мови, хоча б мінімальне. Я не в Іспанії, але особисто мені там пропонують роботу. Знаю англійську і іспанську мову.
Насколько я знаю, в Испании нет программ ни по выплатам, ни по компенсациям за жильё. Скорее всего, люди принимают на добровольных началах. Но есть возможность запросить жильё через программу для временной защиты.
Я тоже хотела бы в отель, нахожусь в курортном городе.Испанский не знаю, но учу самостоятельно. Не знаю, сколько меня будет содержать моя семья, но понимаю, что будет попа(
Правильно, вчіть мову. Мова завжди буде плюсом. Тим більше, якщо ви в курортному місті. Скачайте собі Свинку Пепу іспанською (не жартую). Там хороший переклад.
Мої родичі в Барселону поїхали. На перший місяць їм надали безкоштовне житло і ,як пишуть дівчата, допомали продуктами, засобами гігієни. Далі- за свій рахунок. Роботи для жінок дуже мало. Один раз їм ( дві жінки)запропонували тимчасову роботу на два дні.