Olgusya• 03 апреля 2022

путін справді може зустрітися з Зеленським? Що це дасть?

Ось таку новину прочитала сьогодні:

Арахамія: Путін підтвердив, що нібито готовий найближчим часом зустрітися із Зеленським

"Вчора пан Ердоган дзвонив і нам, і російській стороні. Начебто Путін підтвердив йому, що готовий організувати зустріч із нашим президентом Зеленським. Ми поки що чекаємо: зрозуміло, що у нас немає ні дати, ні місця. Проте з найбільшою долею ймовірності зустріч відбудеться в Анкарі", – вказав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Звідси запитання: про що можна домовлятися з убивцею? Що путін буде закидати Зеленському? Денацифікацію? Другу державну мову? Визнання за рашкою Криму, ОРДЛО ще й Херсону з Бердянськом та Мелітополем? З чим позитивним українська сторона може вийти з цих переговорів? Чи покаже Зеленський путіну докази його воєнних злочинів? Чи вимагатиме репарацій? Не думаю. Чи пообіцяє хуйлу зняття санкцій за виведення військ з України? Ймовірно (((
Якщо чесно, я переживаю за цю зустріч більше, аніж за те, якби її не намічалося. Не вірю, що Зеленський відстоїть наші позиції. Він зараз аж занадто часто у своїх відео повторює слово мир, а не перемога.
sashik77• 03 апреля 2022
Мединський заперечує зустріч.

Закидають те що і раніше.

DamianaD• 03 апреля 2022
Не піде на це путін - 1000%
Юля Неюля• 03 апреля 2022
Не встретится он с ним, им мир не нужен
Alina1504• 03 апреля 2022
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 03 апреля 2022
Коли ви зрозумієте що параша, парашисти і їх вождь це все гниль стервяча і слова їх навіть 0 не варті це брехливі кацапи, воно тобі сміється в очі і пхає в спину ніж
AHetfield• 03 апреля 2022
Він сцикло. І в мирові не зацікавлений. Не поїде незмиваємий на перемовини.
Юля Неюля• 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Удалено администрацией...
Им пофиг на потери своей армии, пуйло хочет новую игрушку к 9 мая, аж ногами стучит
anna_2014• 03 апреля 2022
Он не будет встречаться, он зассыт.
AHetfield• 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Удалено администрацией...
О, знову ботоциферки

автор Olgusya • 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Удалено администрацией...
Вам пофіг, на чиїх умовах мир?
ТеодорБастард• 03 апреля 2022
Может Зеле разрешат пронести шото на те переговоры ?..
Alina1504• 03 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
О, знову ботоциферки
При чем здесь циферки? Я здесь с 19 года.
автор Olgusya • 03 апреля 2022
Ответ дляanna_2014
Он не будет встречаться, он зассыт.
Теж так думаю. Він ненавидить Зеленського ще за свого кума медведчука. Як тільки Зе почав закривати його телепомийки і відкривати кримінальні справи, так бункерний одразу почав готувати війну. Це особисті рахунки із Зе. Звідси й кидання образ ’нацисти й наркомани’. Чомусь Пороха він так не називав.
Жужa• 03 апреля 2022
Ответ дляOlgusya
Вам пофіг, на чиїх умовах мир?
Умови буде диктовати переможець. Доки він не визачиться зустрічі не буде
xthyjujhbz• 03 апреля 2022
Пукин не согласится, что он будет там говорить? У него ж словарный запас убогий, да и интеллекта не хватит вытянуть встречу, он не привык к такому
AHetfield• 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Дивно, що у вас усих одна і та ж риторика
автор Olgusya • 03 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Навіть якщо росія захопить весь Донбас і продовжить утримувати узбережжя Азова та Херсон, це не буде вважатися перемогою, бо санкції посилюватимуться, а російська економіка загниватиме. У тривалій перспективі переможці все одно ми, незважаючи на окуповані території.
То як офіційно визначити переможця?
anonimka_911• 03 апреля 2022
Это что-то из области фантастики,я не верю. Ну,может онлайн,тогда есть шанс.
iirbis• 03 апреля 2022
путін з бункера не вилізе. Його там свої прикончуть.

чир• 03 апреля 2022
Сегодня читала. Наши передали рахе список предложений по деэскалации, раха должна дать письменный ответ, но пока ничего не ответила. Песков сказал.
Жужa• 03 апреля 2022
Ответ дляOlgusya
То як офіційно визначити переможця?
Перемога не може бути двозначною. Вона або є, або іі нема, є поразка. Маю надію на пермогу України, для цього є підстави. А те, що заявляє Арахамія, то до одного місця. Рашка навіть не надала відповіді на пропозиції України, а тут вже навіть про зустріч анонсували
ЛЮБА• 03 апреля 2022
Смотрела на ютубе , что пошёл заказ от властей раши , в московской обл сделать Киевский хрещатик , типа что бы перед рабами своими отметаться , вот мол 9 мая в сердце Киева , нанимают массовку для побеждённых украинцев , короче там кукуху сорвало у хуйла ….
ShellyBelly• 03 апреля 2022
Ответ дляЛЮБА
Это юмор такой или что?)
автор Olgusya • 03 апреля 2022
Ответ дляЖужa
То як офіційно визначити переможця? Окуповані території - це переможець? А як же вага у світі, відповідальність за свою економіку? Рашка після цієї війни розвалиться або стане вигнанцем на 100 років.
ЛЮБА• 03 апреля 2022
Ответ дляShellyBelly
Это юмор такой или что?)
Это он сума сошёл…
Жужa• 03 апреля 2022
Ответ дляOlgusya
Перемога це воїнська поразка. Від цього і відштовхуйтесь. Економіка та вага в світі зараз на другому плані. Пуйлу треба зберегти обличчя перед своїм електоратом
Nikol1986• 03 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Чтобы мы выиграли, их нужно гнать на москвы, в моей голове пока нет варианта как закончить этот ужас, время идёт, люди страдают
ТриАна• 03 апреля 2022
Ответ дляЛЮБА
А техніку, танки і тд вони з чого для параду будуть робити із картона?
Жужa• 03 апреля 2022
Ответ дляNikol1986
Ні, ми не можемо перетинати кордон. Войнська поразка че неможливість вести бойові дій із-за нестачі людских ресурсів та техніки. Є критичний мінімум, який не можно перетинати, те, що повинно залишатися для оборони. Вот Україна і доведе рашку до цього мінімума, якщо, звісно партенери допоможуть з тяжкою наступальною зброєю. а вони все частіше анонсують цю допомогу. Британія вон вже начала якісь поставки ПЗРК
чир• 03 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Я вас прошу... В Анкаре убили российского посла, потом турки сбили рашенский самолет. ВВХ чуть повыделывался для приличия и все мигом забылось, счастливый электорат полетел на отдых.