І я чуствую себе старою пенсіонеркою.
prosto_mama_• 03 апреля 2022
Круто! Вітаю )
А я тут з 16.04.2014.
Теж з квітня
Здається,що так недавно це було ...а вже скоро 8 років!
Мені тоді було 22
А я тут з 16.04.2014.
Теж з квітня
Мені тоді було 22
Я мужу кажу, а я вже рівно 10 років на совєтчиці, каже, нада відсвяткувати) хоча завжди злився, коли я тут сиділа. Фиркав, і ойкав, начитаєшся тих бабів, а потім мені мозг виносиш. Ну, власне, так трохи і було
Мне 10 в сентябре. Случайно от мамочки с площадки узнала об этом сайте. Жалела, что с первым ребенком не знала о нем. Очень многое почерпнула от опытных мам здесь. Все новости только здесь читала. Много интересных тем было. Даже паски научилась печь благодаря здешним темам и отзывам. Сейчас много агрессивных дам развелось здесь, к сожалению.
Ответ дляladad19
Потому что анонимы. Сейчас их несказанно меньше.
Asteroidea• 03 апреля 2022
Я на форумі з жовтня 2014. Хоча цей профіль дещо молодший
а все через те, що я і техніка несумісні
Пам‘ятаю старі веселі теми, пам‘ятаю який серпентарій тут був, як ображали та писали +5 років у темах «на скільки я виглядаю» та +10кг в темах про вагу та фігури. Я сумую за темами про сирну тарілку, про кому що подарували на 8 березня, про вимиті вікна до Пасхи. Цієї весни все так незвично
Ответ дляAsteroidea
Я как- то здесь участвовала в подарках на 8 е марта. Нужно было на сумму какую- то подарок отправить кому скажут. Я помню, так выбирала, старалась. Купила на сумму в два раза больше чем нужно было, так мне захотелось. А мне пришла детская игрушечная колясочку трость сломанная пополам
. Больше а таком не участвовала
Ответ дляЕllena
Мне 10 было 27 марта😄. Коляску покупала. Пассажир коляски выше меня ростом сейчас🤣
Ответ дляladad19
. Больше а таком не участвовала
Я пам´ятаю обмін подарунків для дітей до нового року мені випала форумчанка мишка3. Тоді в нас було по 3 дітей.
Asteroidea• 03 апреля 2022
Ответ дляladad19
. Больше а таком не участвовала
Я двічі приймала участь у Таємний Санта. Теж дуже хвилювалась, щоб сподобався мій подарунок, значно перевищувала суму. Перший раз я отримала гру Твістер і вона доси є у нас на дачі і навіть іноді діти грають. А другий раз отримала теплі гетри, ялинкові прикраси і ще щось. Ну що вам сказати, смаки у всіх різні