Доброго дня, підскажіть, чи правильно я розумію:
Для здачі біометрії і вклейки візи потрібно буде записатися до посольства канади після отримання імейлу що віза схвалена.
Після здачі відбитків паспорт лишається в посольстві, як довго її можуть безпосредньо вклеювати в паспорт якщо цю процедуру проходити у Варшаві? І яким чином потім повідомляють, що паспорт можна забирати?
Дякую!
Ответ дляЧаЧаЧа
Ні, паспорт у Вас, поки вони не розглянуть Вашу біометрію і коли схвалять отримання Вами візи, тоді вже відправляєте їм свої документи (пріоритетно поштою).
підскажіть, а чи правда що вже нереально в варшаві записатися, що немає взагалі місць на сдаяу біометрії?
І як довго можна чекати з моменту біометрії і відправки паспорта? якщо я поштою таки його зможу відправити для вклейки візи, як вони мені його повернуть потім?
Ответ дляBamboozya
Місця то є, але у Варшаві більші черги, ніж в тому ж Берліні.
Як довго чекати, не підкажу. По-різному.
Від тижня до місяця.
Повертають на ту адресу, яку вказали при відправці.
Я ще уточнюю, чи можна це тепер зробити з України, тобто відправити документи до посольства після схвалення біометрії. І чи зможуть потім їх же відправити мені в Україну разом з візою?
Від тижня до місяця.
Ответ дляЧаЧаЧа
Від тижня до місяця.
А як ви плануєте їх відправляти з україни, новою поштою, чи DHL/Fedex?
Я також разглядаю варіант поїхати в інше місто для біометрії, переживаю за відправку поштою паспорта, чи не вийде так, що він загубиться...
yulia.bogomaz• 09 апреля 2022
Ответ дляBamboozya
Федекс не работает в Украине .