Nmishura• 14 апреля 2022

Житло Польща

Дівчата, допоможіть будь ласка
Дано: виїхала з Харкова, знаходжусь в Запоріжжі. Хочу виїхати до Польщі. Я, двоє дітей 9р і 4 міс, мама 67 років
Як знайти прийнятне житло безкоштовне (щоб не в таборі на розкладушці спати).
Чи може є контакти волонтерів які допоможуть?
Поділіться корисним власним досвідом і контактами.

Шукала на сервісах, але, якщо чесно, мені страшно їхати просто по об´яві в інтернеті, не дай Бог на неадекватна нарватися чи ще гірше. І так вже натерпілися, хочеться спокою для дітей.
Дякую! Бережи вас Бог!
Kisska12• 14 апреля 2022
Снимайте платно раз боитесь, а на бесплатно терпеть прийдется

t.fodlash• 14 апреля 2022
автор, важко знайти безкоштовне. я за гроші ледве виняйла.
дистанційно навідь не уявляю, як. всі приїздять сюди і на вокзалах ідуть до волонтерів . а ті вже вивляться, що є вільне. і таке житло тимчасове. не на пів року. може неділя, кілька днів
ПахлаваМедовая• 14 апреля 2022
Бесплатно ничего нормального уже не будет, мы с дочкой живем на съеме, имели недавно ’счастье’ постоять в очереди за песелем с бесплатно живущими - это капец, злые как собаки, халявщики, будут убиваться за любой помощью до драк, лезут на голову, прут без очереди
автор Nmishura • 14 апреля 2022
Ответ дляKisska12
Дуже цінний коментар, головне по темі питання.
автор Nmishura • 14 апреля 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Так, наш народ. Дякую.
Ekaterina17• 14 апреля 2022
На Заходня волонтери на місці вам все розкажуть

Може навіть відправлять далі ( безкоштовно проїзд )
Ірландія , наприклад
Anita123-13ef• 14 апреля 2022
Не хотите Чехию? В сёлах правда селят но и выплаты сразу дают,
Anita123-13ef• 14 апреля 2022
Или Германию смотрите, Польша просто трещит по швам
Svetljachokkkk• 14 апреля 2022
Найдите в ФБ профильные группы(’’Украинцы в Польше’’ например) и почитайте. Никто Вам бесплатно ,к сожалению , отдельного жилья на длительное время не предоставят. Бесплатно только лагеря беженцев или в семью, но не на долго, поляки берут к себе на 1-2 месяца, с расчетом что люди найдут работу и съедут. Знакомые живут на базе отыха на побережье, их уже предупредили что до 15 мая должны съехать, т.к хозяин будет готовить базу к открытию сезона.
Я не то чтоб Вас отговариваю, просто чтоб без розовых очков быть.
Реально туда ехать тем, кто работать сможет и сам себя обеспечивать.

Kisska12• 14 апреля 2022
Ответ дляNmishura
Удалено администрацией...
Inna-b773• 14 апреля 2022
Ответ дляNmishura
Так правдивий. Родичі в Польші-виїхали ще 25 з Краматорська. Житло безкоштовне їм надали-2 кімнати в приватному будинку.. вони на першому поверсі, хозяї з дітьми на 2. Непогано все, але якщо на початку вони були єдині в тому селищі з України-то зараз там все забито українцями..Платно-теж дуже важко знайти. Поляки хочуть здавати на довгий термін і людям з оф.роботою..+ велика предоплата
автор Nmishura • 14 апреля 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Так, я розумію. Ніяких окулярів. Розумію що все складно і дуже багато людей.
t.fodlash• 14 апреля 2022
Ответ дляNmishura
про ФС вам правильно написали. ищите группы. сразу маленькие городки и поселки. вы ж работать не сможете, вам все равно . но автор, питаться надо тоже за что то. в гуманитарке вас затарят шампунями, памперсами и зубной пастой. и то, в крупных городах. там же могут дать крупы.
Goldig• 14 апреля 2022
Ответ дляNmishura
Так, наш народ. Дякую.
Наш народ різний, не треба таке писати. Вам ще знадобиться допомога і не однноразова.