Дівчата, допоможіть будь ласка
Дано: виїхала з Харкова, знаходжусь в Запоріжжі. Хочу виїхати до Польщі. Я, двоє дітей 9р і 4 міс, мама 67 років
Як знайти прийнятне житло безкоштовне (щоб не в таборі на розкладушці спати).
Чи може є контакти волонтерів які допоможуть?
Поділіться корисним власним досвідом і контактами.
Шукала на сервісах, але, якщо чесно, мені страшно їхати просто по об´яві в інтернеті, не дай Бог на неадекватна нарватися чи ще гірше. І так вже натерпілися, хочеться спокою для дітей.
Дякую! Бережи вас Бог!
ПахлаваМедовая• 14 апреля 2022
Бесплатно ничего нормального уже не будет, мы с дочкой живем на съеме, имели недавно ’счастье’ постоять в очереди за песелем с бесплатно живущими - это капец, злые как собаки, халявщики, будут убиваться за любой помощью до драк, лезут на голову, прут без очереди
Ответ дляПахлаваМедовая
Так, наш народ. Дякую.
Ekaterina17• 14 апреля 2022
На Заходня волонтери на місці вам все розкажуть
Може навіть відправлять далі ( безкоштовно проїзд )
Ірландія , наприклад
Svetljachokkkk• 14 апреля 2022
Найдите в ФБ профильные группы(’’Украинцы в Польше’’ например) и почитайте. Никто Вам бесплатно ,к сожалению , отдельного жилья на длительное время не предоставят. Бесплатно только лагеря беженцев или в семью, но не на долго, поляки берут к себе на 1-2 месяца, с расчетом что люди найдут работу и съедут. Знакомые живут на базе отыха на побережье, их уже предупредили что до 15 мая должны съехать, т.к хозяин будет готовить базу к открытию сезона.
Я не то чтоб Вас отговариваю, просто чтоб без розовых очков быть.
Реально туда ехать тем, кто работать сможет и сам себя обеспечивать.
Ответ дляNmishura
Дуже цінний коментар, головне по темі питання.
Так правдивий. Родичі в Польші-виїхали ще 25 з Краматорська. Житло безкоштовне їм надали-2 кімнати в приватному будинку.. вони на першому поверсі, хозяї з дітьми на 2. Непогано все, але якщо на початку вони були єдині в тому селищі з України-то зараз там все забито українцями..Платно-теж дуже важко знайти. Поляки хочуть здавати на довгий термін і людям з оф.роботою..+ велика предоплата
Ответ дляSvetljachokkkk
Так, я розумію. Ніяких окулярів. Розумію що все складно і дуже багато людей.
Ответ дляNmishura
про ФС вам правильно написали. ищите группы. сразу маленькие городки и поселки. вы ж работать не сможете, вам все равно . но автор, питаться надо тоже за что то. в гуманитарке вас затарят шампунями, памперсами и зубной пастой. и то, в крупных городах. там же могут дать крупы.