irchik.ok• 15 апреля 2022
Чи можна податкову декларацію відправити не з електронного кабінету податкової?
3 група
Електронний Ключ залишила на старому компі в Києві
Створила ключ новий - в кабінет зайшла, а декларацію ним не виходить підписати (не приймає)
Вчора купу відео передивилась - треба видалити всі старі ключі і підписати новим - підписала - не проходить знову
Дуже хочу подати декларацію і заплатити тей податок щоб була допомога державі…
Але реально не виходить ((( хоч вбийся не приймає новий ключ…
Допоможіть порадою, можливо я зроблю по вашому і все в мене вийде
Вже 3 дні мучаюсь(
Може через іншу програму відправити декларацію? Чи листом відправити в податкову?
Вже 3 дні мучаюсь(
OneTimeUser• 15 апреля 2022
Я теж робила новий ключ, бо в старого як раз строк вийшов. Ви точно робили ключ саме для ФОПа (приватбанк видає файл, назва якого починається з ´key...´)? Бо я спочатку не розібралася і зробила собі ключ просто як приватному користувачу банка (назва файлу починається на ´pb...´).
Здаю декларації завжди через Таксер. У мене, правда, платний аккаунт.
Ответ дляOneTimeUser
Дякую