irchik.ok• 14 апреля 2022

Чи можна повторно завантажити старий цифровий ключ Приватбанку? Чи лише новий?

Ключ яким я підписую декларації в податковій залишився на компі в Києві
Доступу немає до того компа
Можливо якось завантажити той ключ чи треба новий створювати?
Kess E• 14 апреля 2022
У приватiвського онлайн-ключа термiн дii близько року. Я б новий замовила i загрузила - надовше вистачить.
Lena_Ma• 14 апреля 2022
Спробуйте по новому його сформувати. Я завантажувала 2 рази підряд і мені здалося, що вони однакові, файл був з однаковою назвою.
Кут Ирина• 14 апреля 2022
Якщо по новому завантажувати, то це буде вже зовсім новий ключ. Окрім того, не зможете ним підписувати звіти, бо буде писати, що присутній перший документ підписаний тим першим ключем.
Злюченька• 14 апреля 2022
Ответ дляLena_Ma
Название у файла с ключом всегда одинаковое.
автор irchik.ok • 14 апреля 2022
Ответ дляКут Ирина
Ага ось я стикнулась саме з цією проблемою
А як тепер бути
Можна анулювати старий ключ?
Дейнеріс• 14 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
А як тепер бути
Можна анулювати старий ключ?
так, ви можете відкликати старий ключ. в бізнес акаунті приватбанку в меню де генеруєте ключі є такая опція.
Дейнеріс• 14 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
А як тепер бути
Можна анулювати старий ключ?
https://acsk.privatbank.ua/employee-revoke
автор irchik.ok • 14 апреля 2022
Ответ дляДейнеріс
Дякую
Зараз спробую
Дейнеріс• 14 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
Дякую
Зараз спробую
кинула посилання з гугла вище, наче те саме, куди відсилає і з кабінету.
автор irchik.ok • 14 апреля 2022
Ответ дляДейнеріс
Дякую але я заступорилась на цьому паролі і мене далі не пускає
Треба ж новий придумати? Різні варіанти не пооходять((
автор irchik.ok • 14 апреля 2022
Ответ дляДейнеріс
В мене проблемка шо не приймає новий пароль
Чи то має бути якийсь старий?
Дейнеріс• 14 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
Чи то має бути якийсь старий?
я ще не відкликала ключі, не можу сказати напевно( спробуйте старий пароль. якщо ніяк не виходить то краще напишіть в підтримку привату в чат. але краще саме з бізнес акаунту, не зі звичайного. уникните переадресувань.
автор irchik.ok • 14 апреля 2022
Ответ дляДейнеріс
Дякую вам