Valli-valli• 19 апреля 2022

Війна буде довго, що з відпочинком

Розумію, що війна, але чесно не можу вже дивитися новини. Просто не витримую. Життя триває, і мусимо призвичаюватися. Хто планує відпочивати в цьому році і де?
Alen_Ka• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
А я дуже жалкую, що завжди відкладала відпочинок. Ми гатили гроші в будинок, в машину, а треба було подорожувати. Я ніколи не була в Херсоні, в Криму, не була навіть в Києві і тепер жалкую, так як не застану вже тих міст,якими вони були НІКОЛИ. Мріяла з´їздити на рожеве море(
рожеве озеро, так , на Херсонщині((

yulseva• 19 апреля 2022
Ответ дляEllyM
Ви можете дати гарантію, що моїм дітям нічого не загрожує? Враховуючи, що ми у спокійному ніби Львові, але за 300 метрів від потенційно військового об´єкту?
Я не даю гарантій і мені все рівно, де ви знаходитесь. Ваші діти і ваш вибір бути там, де ви бажаєте.
В моєму повідомленні мова йшла за те, що 10 днів побути біля моря закордоном за свій кошт і далі працювати та жити в Україні, то не є кримінально.
Линда• 19 апреля 2022
Я вже так ’наотдихалася’ що хочу на роботу
ЕжеМышь• 19 апреля 2022
Ответ дляMellisa
Просто интересно, Турцию и Египет традиционно выбирают россияне. Вы сможете с ними отдыхать в одном отеле?
Эти страны выбирают все, кто хочет, это нейтральная территория. Я буду отдыхать там, где мне нравится. Если русских это не устраивает, это будет их проблема. Население России огромно, что ж теперь никуда не ездить, если они в каждой щели сидят?
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляHupBaHa
А я тут причем? Вы перед общей войной 9 лет спокойно отдыхали? Что сейчас изменилось?
Ви з росіянської методички читаєте - где Вы были 8 лет? Я в 2014 році в лютому планувала відпочинок, а після подій на Майдані, плани запхала далеко, на 2 роки. Там інша ситуація, якщо Ви не розумієте.
Pole• 19 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Чего? В салонах красоты на ЗУ аншлаг. 95% местных. Рестораны и парки тоже забиты. Пол Украины живёт обычной жизнью и у себя дома.
А які ваші пропозиції?
Lada_333• 19 апреля 2022
В планах було взяти відпустку в травні - і в Ворохту-Яблуницю.
Розумію, що плани доведеться відтермінувати. Навіть якщо війна завершиться, ціни будуть високі, з урахуванням ситуації боюсь доведеться економити.
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляPole
З цінами ви явно погарячкували...
Це точно, я ходжу і жахаюсь весь час.
Gortenzi9• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Автор, а я б землю цілувала біля свого дому, і стіни, вже ’навідпочивалась’ на Львівщині майже два місяці. Я б із задоволенням город посадила, дім прибрала, паски спекла. Як гарно ми жили і не розуміли цього, весь час чогось не вистачало.
Я теж за своїми стінами сумую. Не треба мені відпочинок. А лиш мир на нашій землі

4мама• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
а ви уявляєте собі зараз Львів?
Підказка: пустих готелів немає
Ще й ракети прилітають. Шикарний відпочинок.
Amalpi• 19 апреля 2022
Ответ дляnightwoman
А що, збирайтесь на Херсонщину. Ціни будуть невеликі, людей небагато, по внутрішньому паспорту побачите море.
Львів, Шацьк та інші міста західної дуже переповнені біженцями, ніде розміститись, та всі на головах. А ви ж за відпочинок думаєте, то давайте до нас

Я без стьобу пишу, як і ви.
Вот у меня море перед окном, но пляжи заминированы, это ужас, и на сколько лет эта опасность, неизвестно.
Malena odinokaya• 19 апреля 2022
Нет денег. Хотя,мечтала на отпускные в этом году поехать в Карпаты впервые в жизни...

Хотелось бы хоть в село, на природу. Но нет возможности.
Olga_72• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Я вот это размусоливание и пустые разговоры не переношу. Чем могу помогаю, несмотря на то, что нахожусь далеко, а сидеть сопереживать, страдать и ничего не делать не наша история
Может уже стоит размусоливать там куда уехали, среди местных, а не бесить тех кто тут остался? Эта тема как бал посреди похорон. Вы имеете право на отдых, если можете его позволить. Но обсуждайте его среди тех, кого не коснулась война.
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Це моя позиція, чітка і незмінна, а не пусті розмови.
Ну ок, просто если честно смешно такое слушать от людей, которые сидят на попе ровно, никак ничем не помогают, но осуждают выевших на отдых или просто , которые помогают. Они прям великие патриоты, правда словом, но никак не делом
Anna148• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
В планах Турция или Черногория
Люблю Турцию, но сейчас не нравятся цены на тур...
Мы вынужденно сейчас в Германии, заменим пляжный отдых экскурсионным.
Lada_333• 19 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Есть гарантия, что туда не прилетит во время вашего отпуска?
там немає об´єктів, які цікаві для того, що прилітає
Malena odinokaya• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Я тоже мечтала посетить города многие (
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляGortenzi9
Це точно, я восени стільки тюльпанів насадила різних нових - і не побачу їх, мабуть.
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga_72
А почему вы указываете, что обсуждать, а что нет на женском форуме? Не проще было бы не заходить в эту тему?

Карюшша• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
А його би випустили?
Зарубіжні компанії ще до початку пропонували релокації у зв´язку з війною. В чоловіка на роботі з осені казали - переведемо і допоможемо, хто хоче, бо буде біда. Деякі загодя виїхали за кордон, дехто просто на зу.
Anna148• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Херсон поки що не змінився...
EllyM• 19 апреля 2022
Ответ дляyulseva
Ну ви ж пишете про біженців, які зі спокійних регіонів виїхали. А чи дійсно там безпечно, то чомусь вас не цікавить, головне, засудити
illaria-k• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
В планах Турция или Черногория
нельзя ехать в Турцию, туда организовали русских туристов.
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Ми з чоловіком з початку війни допомагаємо всім, чим можем, як мінімум один такий хороший відпочинок за кордоном на сім´ю із 4 осіб віддопомагали, зараз менше, бо можливості менші, але все рівно весь час в русі, якщо коштів не вистачає, збираємо серед родичів, друзів.
nightwoman• 19 апреля 2022
В этом все мы... Вот такое единство. У кого-то нет работы, денег, оккупация. У кого-то нет дома и нет места куда вернуться. Таких сотни тысяч людей по всему юго-востоку. Жизнь остановилась уже как 50 дней.

А у кого-то нет отпускных и отпуска. Потому что жизнь продолжается и скучно.
Линда• 19 апреля 2022
Ответ дляillaria-k
раньше можно было найти отели без руских туристов
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляillaria-k
Куда мы ездим, там в основном казахи и турки, русских нет, по крайней мере хозяйка так сказала, и в прошлом году их там тоже не встречала
nightwoman• 19 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Вы живёте на свободной земле. Это не описать словами какая роскошь.
illaria-k• 19 апреля 2022
Ответ дляЛинда
перед ними закрыты границы Европы, наплыв в Турцию может быть больше.
Olga_72• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Не проще. Есть понятие уместность. Я живу в городе с огромным потоком беженцев. Им негде жить. Их не один человек. Огромные длинные очереди за продукктами, бу вещами. На фоне всего этого появляется циничная тема от тех кто покинул страну. Есть лишние деньги помогите им, беженцам. Дети это оценят.