Valli-valli• 19 апреля 2022

Війна буде довго, що з відпочинком

Розумію, що війна, але чесно не можу вже дивитися новини. Просто не витримую. Життя триває, і мусимо призвичаюватися. Хто планує відпочивати в цьому році і де?
нова_Я• 19 апреля 2022
я планую ванну наповнити теплою водою, насипати туди морської солі і уявляти, що я у морі. Більше варіантів поки не бачу відпочинку, вроді й море справжнє заміноване(

ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga_72
Почему бы вам не позвонить этим людям и не посоветоваться куда вам поехать отдыхать? Может они посоветуют?
В стране война, страх, тревога, злость, беспокойство.
В этих эмоциях не помещаются ваши эмоции безопасности и счастья отдыха. Ваши эмоции о счастье по всем правилам соприкосновений эмоций разных разрядов вызывают агрессию. Это наука об эмоциях.
Хочется пообсуждать темы об отпуске, поговорите с соседками, с подружками которые удачно выехали. Не бесите общество в котором вам раньше было хорошо. И без вас хватает на что злиться.
Ну мене чомусь бісять такі, які не розуміють. Коли в Бучі, Ірпіні, Маріуполі ще театр зруйнували, сусідка із -за кордону фотку з капучіно з затишної кав´ярні скинула, я весь вечір з цього приводу бурчала і злилася, мені такі фотки аморальні зараз.
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga_72
Может Вы меня с Автором перепутали? Я как раз по поводу отдыха не советовалась, ответила в теме и все.
AstoriaT• 19 апреля 2022
Меня радуют, что такие темы на советчице появляются. Правда. Жизнь продолжается.
По теме - никуда не планируем. Пока в стране война точно. Везде небезопасно. И морально думать об отдыхе сейчас вообще не в тему. Хочется только мира. Больше ничего.
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
поки не плануємо. на майбутнє я не знаю як відпочивати разом де є кацапи. просто це не відпочинок. я готова їх просто вбивати
От і я не знаю, чи очі не повидираю, голову не скручу, якщо кацапню зустріну.
artdeco• 19 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Сподiваюсь, пiсля перемоги це вони нас будуть уникати... одна фраза ’Доброго вечора, ми з Украiни’ буде наводити на них жах.
4мама• 19 апреля 2022
Ответ дляartdeco
Чорногорiя зараз окрема держава вiд Сербii. I, до речi, член НАТО з 2017 року. Так що навряд чи.
Не знаю, не знаю. Чутки мусуються. Я завжди перевагу хорватам віддавала, вони так само щиро ненавидять руській мір як поляки та ЗУ. Я себе у Польші та Хорватії ментально найкраще почуваю. І до війни, а зараз, з повномасштабною - тим паче.
ЕжеМышь• 19 апреля 2022
Ответ дляEkaterina17
У нас в семье двоих близких расстреляли

Горе страшное

Живем
Работаем
В театр даже ходили
На экскурсии были здесь , куда переехали

Платим налоги фоп , помогаем по возможности каждой сотней грн нуждающимся

Конечно , хочу в олл инклюзив

Уверена , с детьми полечу летом
От всей души желаю вам осуществить ваше желание!
Northface• 19 апреля 2022
А на какие деньги отдыхать, многие без работы или с урезаной зп, цены в магазинах в два раза выше.

Розбійник• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
ми й до цього.. після 2014 вибирали, регіони де їх мінімум. коли єгипет для них закрили, літали в єгипет, хоч туреччина більш подобається, але чути свинособачу і відпочивати з тим бидлом не було бажання. а зараз не знаю я вже трохи світу побачила, але ці тварюки є кругом, одна надія, що лаптєногі жрати не будуть мати що, не до відпочинку.
juli344• 19 апреля 2022
Собирались в Турцию в конце июня. Сейчас не думаю об этом, хотя мелкая периодически страдает, что не будет отдыха.
Gritvik• 19 апреля 2022
Життя триває як??гинуть чоловіки, діти,жінки...
Не знаю я навіть з малюком коли бавлюсь не можу посміхатись, просто не можу, який там відпочинок.Коли всюди біль сльози смерть
Olga_72• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
У мене нема варіантів їхати закордон, нема грошей і чоловіка не пускають( Хочу в Львів, Шацьк,хоч на кілька днів.
Поедете на ту помощь что оформляли в предыдущих темах?
Всем_Рада• 19 апреля 2022
Ответ дляPole
Особисто я ніколи не побажаю нікому ’прожить месяц в подвалах’...але водночас розумію, що для відпочинку зараз не час, краще ті гроші на благодійність витратити, чи хоча б запаси на майбутнє зробити...
Так никто и не желал Это просто объяснение тому, по каким причинам люди не прочувствовали войну
ksu_ermoshenko• 19 апреля 2022
Планов нет.
Если появятся - соберемся быстро. Какая-нибудь Европа рядом, далеко-надолго точно нет.
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Ми теж уникали їх всі роки на відпочинках, а якщо десь були, то чоловік їх тролив жорстко.
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ дляOlga_72
Ви вже друга питаєте) Ні , я не підлягаю, я оформляла не собі. Не переживайте.
Улыбчивая• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
А я дуже жалкую, що завжди відкладала відпочинок. Ми гатили гроші в будинок, в машину, а треба було подорожувати. Я ніколи не була в Херсоні, в Криму, не була навіть в Києві і тепер жалкую, так як не застану вже тих міст,якими вони були НІКОЛИ. Мріяла з´їздити на рожеве море(
Херсон целый и надеюсь русня просто сбежит, ждем после войны.
Атрика• 19 апреля 2022
Авторе, сонечко,розумію ,що крик на позитив.Тримайтеся!! Я сама сиджу поряд з столицею,гавкаю на усіх ,як собака)))Але між нами ,які тут місця...)))І якби цей син лярви не бомбив нас ,тут вже б стояв запах шашличка та шаурми...Щоб тім виродкам ніколи води на бачити ,щоб у них @й відсох,щоб Бог їм милування не давав!!! Виблядок

ЕжеМышь• 19 апреля 2022
Ответ дляartdeco
Вот тоже думаю, что это им нужно избегать страны и отели, где отдыхают Украинцы. А не нам думать, как на одной территории с ними быть. Правда за нами.
lelya31• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Я тоже хочу в карпаты.поезд пустили,а жилья нет(( на букинге правда есть посуточно,хостел,но не факт,что он окажется свободный,если кругом заселяются везде.море наше отпало100процентов((
ввв45• 19 апреля 2022
нет у меня сейчас желания отдыхать. не то что бы не устала, но морально все равно хрен расслаблюсь
Pole• 19 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
І добре, що не відчули її таким чином. Але кожен з нас її відчув/відчує, навіть не ховаючись у підвалах місяцями.
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ дляSveterok
Кому ви гроши даєте???
Я перевела перший місяць на ЗСУ біля 10 000. Всі ковідні, бонуси , аванс. Носила продукти, одяг. Цей місяць не допомагаю зовсім
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляlelya31
В нас була традиція ми ДН дочки всі роки на нашому морі святкували, а наше з чоловіком і сином - за кордонрм, а в цьому році - наші в березні - в холодному будинку, як капустини, далеко від дому, серед чужих людей, а доччине точно теж не на морі, хоча вона так чекала.
EllyM• 19 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib
Лично знаю таких отдыхающих. Особенно с Одессы.
Так і я знаю з Одеси, які виїхали, але не засуджую, там була і є загроза, логічно, що люди не чекають а виїжджають завчасно. Щодо займань чужих місць-так собі аргумент, сотні тисяч з гарячих точок або з них не виїжджають або їдуть у інші регіони України.
Стрекозявка• 19 апреля 2022
Ответ дляAsteroidea
Ві віддасте свої гроші, які зазвичай витрачаєте на відпочинок, тим, хто голодує? Якщо ні, то ваші слова лише красиві слова
Віддайте мовчки свої і не доколупуйтеся до людей
4мама• 19 апреля 2022
Ответ дляartdeco
Літом 2014 я свої старших дівчаток у мовний табір на Кіпрі відправляла. Ох і тролили вони там москаликів весь час свого перебування :)
Але мені спокійніше, коли їх взагалі нема поруч. Тому найкомфортніше відпочивати буде в Україні, в рідних Карпатах
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
А почему вы указываете, что обсуждать, а что нет на женском форуме? Не проще было бы не заходить в эту тему?
Вона з тих, аби наср,,,и. І нема різниці, яка тема.
EllyM• 19 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Мы никуда не поедем этим летом. Деньги, отложенные на отдых в Турции этим летом, благополучно прожраны уже в Хмельницкой области))).
Планирую это лето жить на даче в селе. По максимуму засажу огород, отдыхать буду в беседке, любуясь на клумбы свои)))
Ми у село до батьків поїдемо, планую картоплі багато садити)