Розумію, що війна, але чесно не можу вже дивитися новини. Просто не витримую. Життя триває, і мусимо призвичаюватися. Хто планує відпочивати в цьому році і де?
Ответ дляOlga_72
Почему бы вам не позвонить этим людям и не посоветоваться куда вам поехать отдыхать? Может они посоветуют?
В стране война, страх, тревога, злость, беспокойство.
В этих эмоциях не помещаются ваши эмоции безопасности и счастья отдыха. Ваши эмоции о счастье по всем правилам соприкосновений эмоций разных разрядов вызывают агрессию. Это наука об эмоциях.
Хочется пообсуждать темы об отпуске, поговорите с соседками, с подружками которые удачно выехали. Не бесите общество в котором вам раньше было хорошо. И без вас хватает на что злиться.
Ну мене чомусь бісять такі, які не розуміють. Коли в Бучі, Ірпіні, Маріуполі ще театр зруйнували, сусідка із -за кордону фотку з капучіно з затишної кав´ярні скинула, я весь вечір з цього приводу бурчала і злилася, мені такі фотки аморальні зараз.
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga_72
Может Вы меня с Автором перепутали? Я как раз по поводу отдыха не советовалась, ответила в теме и все.
Ответ дляartdeco
Чорногорiя зараз окрема держава вiд Сербii. I, до речi, член НАТО з 2017 року. Так що навряд чи.
Не знаю, не знаю. Чутки мусуються. Я завжди перевагу хорватам віддавала, вони так само щиро ненавидять руській мір як поляки та ЗУ. Я себе у Польші та Хорватії ментально найкраще почуваю. І до війни, а зараз, з повномасштабною - тим паче.
Ответ дляEkaterina17
У нас в семье двоих близких расстреляли
Горе страшное
Живем
Работаем
В театр даже ходили
На экскурсии были здесь , куда переехали
Платим налоги фоп , помогаем по возможности каждой сотней грн нуждающимся
Конечно , хочу в олл инклюзив
Уверена , с детьми полечу летом
Горе страшное
Живем
Работаем
В театр даже ходили
Конечно , хочу в олл инклюзив
Уверена , с детьми полечу летом
От всей души желаю вам осуществить ваше желание!
Ответ дляОленаЯ
От і я не знаю, чи очі не повидираю, голову не скручу, якщо кацапню зустріну.
ми й до цього.. після 2014 вибирали, регіони де їх мінімум. коли єгипет для них закрили, літали в єгипет, хоч туреччина більш подобається, але чути свинособачу і відпочивати з тим бидлом не було бажання. а зараз не знаю я вже трохи світу побачила, але ці тварюки є кругом, одна надія, що лаптєногі жрати не будуть мати що, не до відпочинку.
Ответ дляPole
Особисто я ніколи не побажаю нікому ’прожить месяц в подвалах’...але водночас розумію, що для відпочинку зараз не час, краще ті гроші на благодійність витратити, чи хоча б запаси на майбутнє зробити...
Так никто и не желал
Это просто объяснение тому, по каким причинам люди не прочувствовали войну
ksu_ermoshenko• 19 апреля 2022
Планов нет.
Если появятся - соберемся быстро. Какая-нибудь Европа рядом, далеко-надолго точно нет.
Ответ дляРозбійник
Ми теж уникали їх всі роки на відпочинках, а якщо десь були, то чоловік їх тролив жорстко.
Ответ дляOlga_72
Поедете на ту помощь что оформляли в предыдущих темах?
Ви вже друга питаєте) Ні , я не підлягаю, я оформляла не собі. Не переживайте.
Ответ дляValli-valli
А я дуже жалкую, що завжди відкладала відпочинок. Ми гатили гроші в будинок, в машину, а треба було подорожувати. Я ніколи не була в Херсоні, в Криму, не була навіть в Києві і тепер жалкую, так як не застану вже тих міст,якими вони були НІКОЛИ. Мріяла з´їздити на рожеве море(
Херсон целый и надеюсь русня просто сбежит, ждем после войны.
Авторе, сонечко,розумію ,що крик на позитив.Тримайтеся!! Я сама сиджу поряд з столицею,гавкаю на усіх ,як собака)))Але між нами ,які тут місця...)))І якби цей син лярви не бомбив нас ,тут вже б стояв запах шашличка та шаурми...Щоб тім виродкам ніколи води на бачити ,щоб у них @й відсох,щоб Бог їм милування не давав!!! Виблядок
Ответ дляartdeco
Сподiваюсь, пiсля перемоги це вони нас будуть уникати... одна фраза ’Доброго вечора, ми з Украiни’ буде наводити на них жах.
Вот тоже думаю, что это им нужно избегать страны и отели, где отдыхают Украинцы. А не нам думать, как на одной территории с ними быть. Правда за нами.
Ответ дляValli-valli
У мене нема варіантів їхати закордон, нема грошей і чоловіка не пускають( Хочу в Львів, Шацьк,хоч на кілька днів.
Я тоже хочу в карпаты.поезд пустили,а жилья нет(( на букинге правда есть посуточно,хостел,но не факт,что он окажется свободный,если кругом заселяются везде.море наше отпало100процентов((
Ответ дляSveterok
Кому ви гроши даєте???
Я перевела перший місяць на ЗСУ біля 10 000. Всі ковідні, бонуси , аванс. Носила продукти, одяг. Цей місяць не допомагаю зовсім
Ответ дляlelya31
В нас була традиція ми ДН дочки всі роки на нашому морі святкували, а наше з чоловіком і сином - за кордонрм, а в цьому році - наші в березні - в холодному будинку, як капустини, далеко від дому, серед чужих людей, а доччине точно теж не на морі, хоча вона так чекала.
Ответ дляAlisaLib
Лично знаю таких отдыхающих. Особенно с Одессы.
Так і я знаю з Одеси, які виїхали, але не засуджую, там була і є загроза, логічно, що люди не чекають а виїжджають завчасно. Щодо займань чужих місць-так собі аргумент, сотні тисяч з гарячих точок або з них не виїжджають або їдуть у інші регіони України.
Стрекозявка• 19 апреля 2022
Ответ дляAsteroidea
Ві віддасте свої гроші, які зазвичай витрачаєте на відпочинок, тим, хто голодує? Якщо ні, то ваші слова лише красиві слова
Віддайте мовчки свої і не доколупуйтеся до людей
Ответ дляartdeco
Літом 2014 я свої старших дівчаток у мовний табір на Кіпрі відправляла. Ох і тролили вони там москаликів весь час свого перебування :)
Але мені спокійніше, коли їх взагалі нема поруч. Тому найкомфортніше відпочивати буде в Україні, в рідних Карпатах
Ответ дляYaroslavaLivinson
А почему вы указываете, что обсуждать, а что нет на женском форуме? Не проще было бы не заходить в эту тему?
Вона з тих, аби наср,,,и. І нема різниці, яка тема.
Ответ дляirina _d
Мы никуда не поедем этим летом. Деньги, отложенные на отдых в Турции этим летом, благополучно прожраны уже в Хмельницкой области))).
Планирую это лето жить на даче в селе. По максимуму засажу огород, отдыхать буду в беседке, любуясь на клумбы свои)))
Ми у село до батьків поїдемо, планую картоплі багато садити)