Не підтягується. В нас зараз різні прізвища. Чи є якась можливість підтягнути, може в службу підтримки звертатися чи ще якось?
ksenichka_ksenia• 19 апреля 2022
С обеими дочками разные фамилии (у них разные тоже) всё подтянулось в дие. У них вроде через сайт можно как-то обратиться и исправят
Janeke_in_UA• 19 апреля 2022
Если вы меняли фамилию и не соответствует той, что в свидетельстве о рождении, то не помогут (ну так отвечают всем в фейсбук)
Ось мені сьогодні прислали в телеграм каналі чому є такі проблеми. Я теж не можу добавити документи дитини, але в мене ні один пункт не підходить.
Є моменти, які залежать від вашої життєвої ситуації. Перегляньте, будь ласка, перелік випадків, у яких документ не підвантажиться.
1. Якщо мама змінює прізвище після отримання свідоцтва, то з´являється розбіжність з відомостями про матір в актовому записі. Тож у цьому випадку свідоцтво про народження дитини не підтягнеться у застосунок.
2. Звірте ваші прізвище, ім’я, по батькові та дату народження в картці платника податків в Дії — дані мають збігатися з відомостями в свідоцтві про народження.
3. Вносите свідоцтво не своєї дитини.
4. Намагаєтесь додати своє свідоцтво про народження.
5. Усиновили дитину або є його опікуном.
6. Батьки позбавлені батьківських прав.
7. Помилилися, коли вводили серію та його номер у застосунок. Перевірте, будь ласка, уважно та спробуйте ще раз ввести українською.
8. Можливо, було велике навантаження на реєстр, коли вводили серію та його номер в застосунок. Спробуйте, будь ласка, дещо пізніше.
Напишіть їм в чат-бот, відповідають швидко.
3. Вносите свідоцтво не своєї дитини.
6. Батьки позбавлені батьківських прав.
Ms_Sambukina• 19 апреля 2022
Ответ дляОль_
У вас теж с першою дитиною різні прізвища?
У меня разные фамилии с младшим сыном и оно подтянулось